Groźna kolizja w Pawłowie
Duży ruch na drogach, ale też nie zawsze dobre warunki - to nie sprzyja bezpieczeństwu. W wiadomościach Radia 90 przypominamy i apelujemy do kierowców: bądźcie ostrożni, skupieni i zdejmijcie nogę z gazu.

Szacowany czas czytania: 00:31
Pośpiech nie jest wskazany. Przekonała się o tym 22-letnia mieszkanka Raciborza, która dziś (20.12.) rano w Pawłowie na ulicy Powstańców Śląskich nie dostosowała prędkości do panujących warunków i straciła panowanie nad pojazdem, uderzając w słup i ogrodzenie. Na szczęście nic jej się nie stało, została ukarana mandatem karnym. Ale to jest przykład, że wciąż trzeba zachować czujność.
Czytaj także:
- Kolizja na wiślance. Zderzyła się osobówka z piaskarką
- Wypadek w Golasowicach. Droga Pawłowice – Cieszyn już udrożniona. LPR przyleciał po rannego [FOTO, AKTUALIZACJA]