Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Groźna kolizja w Pawłowie

Duży ruch na drogach, ale też nie zawsze dobre warunki - to nie sprzyja bezpieczeństwu. W wiadomościach Radia 90 przypominamy i apelujemy do kierowców: bądźcie ostrożni, skupieni i zdejmijcie nogę z gazu.

Wypadek motocyklistki
fot. Radio 90

Szacowany czas czytania: 00:31

Pośpiech nie jest wskazany. Przekonała się o tym 22-letnia mieszkanka Raciborza, która dziś (20.12.) rano w Pawłowie na ulicy Powstańców Śląskich nie dostosowała prędkości do panujących warunków i straciła panowanie nad pojazdem, uderzając w słup i ogrodzenie. Na szczęście nic jej się nie stało, została ukarana mandatem karnym. Ale to jest przykład, że wciąż trzeba zachować czujność.

Czytaj także:

 

REKLAMA