Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Groźnie i niebezpiecznie na śliskich drogach

Facebook Twitter

Dziś (2.03.) rano po godzinie 8.00 na ulicy Ustrońskiej w Goleszowie ford focus najechał na stojącą na drodze śmieciarkę. Pracownik, opróżniający kosz z odpadami, został przygnieciony do pojazdu.

Mieszkaniec Bażanowic z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu, gdzie przetransportował go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Okoliczności tego wypadku bada policja.

Także dziś (2.03.) rano na ulicy Mikołowskiej w Żorach miało miejsce zderzenie dwóch pojazdów, dwie poszkodowane osoby trafiły do szpitala. To nie koniec zdarzeń, wczoraj (1.03.) przed północą w Raciborzu na ulicy Głubczyckiej do rowu wpadł Peugeot 206, kierujący pojazdem również potrzebował pomocy lekarza.

Wcześniej przed 20.00 w Czerwiencicach – to także powiat raciborski – autobus wpadł w poślizg, zjechał z drogi i jednym kołem zawisł nad skarpą. Za nim ostro hamował TIR, w którego tył uderzyło auto-cysterna. Zderzyły się tam także dwie osobówki. Nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał, straty materialne wyniosły ponad 13 tysięcy. Droga była ponad 2 godziny nieprzejezdna.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj