Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Gry na PC- co jest teraz w modzie? [materiał partnera]

Facebook Twitter

Jesteś gamerem? Cenisz sobie najnowsze produkcje studiów gier? Może chciałbyś zrobić prezent bliskiej osobie, dziecku, bratankowi, czy siostrzeńcowi? W takim razie musisz wiedzieć, jakie gry są teraz w modzie. Które produkcje są popularne i, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających graczy. Podpowiemy Ci o kilku pozycjach, które na pewno będą dobrym rozwiązaniem.

  1. Gry na PC – jaka kategoria?
  2. Popularne gry na komputer

Czy wiesz, że każdego roku wychodzi mnóstwo nowych gier na komputer? Nic dziwnego, że ich wybór może być utrudniony. Na szczęście możemy Ci pomóc, sprawdź na stronie: Gry PC – Sklep, Opinie, Ceny w Morele.net, na jakie gry warto postawić w roku 2021. Pozycje najnowsze, ale także te nieco starsze, które wciąż są chętnie wybieranymi!

Gry na PC – jaka kategoria?

Zacznijmy od wyboru kategorii gier. Wszystko dlatego, że każdy gracz może oczekiwać czegoś innego. Chłopcy na pewno postawią na gry sportowe, strzelanki, czy gry pokroju UFC 2020. Dziewczyny wolą nieco inne propozycje, które spełnią ich oczekiwania, takie jak najnowsze Simsy. Ciężko więc dobrać kategorię do danej osoby, każdy jest bowiem inny. Jednak bez dwóch zdań znajdziesz coś konkretnego, kiedy przedstawimy Ci kilka najpopularniejszych, ciekawych, świetnie rozwiniętych gier. Sprawdź, na co możesz postawić!

Popularne gry na komputer

Zaczniemy od dwóch pozycji dla chłopaków, tych dużych i małych. Pierwsza z nich to gra GTA V. Gatunek? Gra akcji, która jest już kolejną odsłoną całej serii. Od pierwszej edycji jest to niezwykle popularna pozycja, która skupia się na losach jednego z bohaterów. Ten żyje w świecie gangów, musi wykonywać kolejne zadania, aby bogacić się i zdobywać szacunek w rejonie. Gracz odkrywa kolejne tereny, a trudność zadań rośnie. Jaka jest druga propozycja? FIFA 2021. Odświeżona wersja tej poprzedniej. Każdy chłopak uwielbia piłkę nożną oglądać, grać w nią realnie, ale także wirtualnie. Szczególnie najnowszymi składami popularnych zespołów! Chyba nie trzeba nic więcej pisać, FIFĘ zna każdy!

No dobrze, a na jakie gry postawić, kiedy mowa o dziewczynach? Pierwsza pozycja to oczywiście najnowsze Simsy, które znajdziesz na przykład w sklepie Morele. Gracz skupia się tam na życiu indywidualnie lub z rodziną. Buduje dom, chodzi do pracy, gotuje, sprząta i uczy się nowych umiejętności. Dziewczyny uwielbiają tę grę! Kupujesz prezent siostrzenicy, która ma od 7 do 12/14 lat? W takim razie drugą propozycją będzie Minecraft. Gra ucząca architektury, budowania, wykańczania wnętrz. także strategicznego myślenia – pozycja obowiązkowa!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2022