Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Gryfne zoki i gryfne mycki – Focus Park rozdaje prezenty

Facebook Twitter

Już w najbliższy weekend (10-11.05.) Focus Park zaprasza na prawdziwe święto oryginalnych śląskich skarpetek i czapeczek. To kolejna akcja promocyjna rybnickiego centrum handlowego, w której do zdobycia są atrakcyjne nagrody w miejskim stylu.

Lubisz śląską gwarę, a jednocześnie cenisz nowoczesny, miejski styl? Ta akcja jest właśnie dla Ciebie! Przyjdź do galerii Focus Park w dniach 10 i 11 maja i zrób zakupy za 100 lub 150 złotych, a otrzymasz gratis oryginalne skarpetki lub czapeczkę ze śląskimi napisami, wyprodukowane przez lokalną firmę Gryfnie.

By odebrać wyjątkowy prezent, wystarczy zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Akcji na parterze galerii w godzinach od 13:00 do 19:00. Kolorowe zoki w ponad dziesięciu oryginalnych wzorach i wygodne mycki czekają.

Łoblyc sie po naszymu! Promocyjne zoki i mycki to oryginalne produkty marki Gryfnie, którą tworzą pasjonaci Śląska, lokalnej kultury i zwyczajów. Gryfnie to również serwis promujący gwarę śląską w nowoczesny sposób. Gryfne zoki i mycki w Focus Parku przypominają o prawdziwie śląskich korzeniach centrum.

Nasza galeria nie tylko jest w samym centrum Rybnickiego Okręgu Węglowego obejmującego prawie pół miliona osób, ale także w historycznym budynku Słodowni Browaru Miejskiego, ważnego obiektu w Rybniku – mówi Sonia Kostecka, dyrektor Focus Parku Rybnik.

Akcja z Gryfnie ma podkreślić nasz śląski charakter, a wszystkim odwiedzającym w tych dniach naszą galerię dać przyjemność z zakupów i nagrodzić prawdziwie śląskimi, a jednocześnie nowoczesnymi gadżetami – dodaje.

Liczba nagród ograniczona. Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj