Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Guns N’Roses: co warto wiedzieć przed koncertem?

Facebook Twitter

Bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 17.00. Nie można wnieść aparatu, kamery, własnych napojów. Zabronione jest także oglądanie koncertu z perspektywy ramion innej osoby i przenoszenie osób za pomocą tzw. "fali". Przedstawiamy informacje, z którymi warto się zapoznać przed koncertem.

Na koncert Guns N` Roses obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia aparatów fotograficznych. Nie można wnosić aparatów zarówno profesjonalnych jak i kompaktowych oraz kamer. Poza tym, nie można zabierać własnych napojów w butelkach. Wszystkie napoje będzie można nabywać jedynie na terenie imprezy w specjalnych plastikowych kubkach – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.
Poza tym, obowiązuje zakaz wnoszenia materiałów pirotechnicznych i łańcuchów oraz łańcuszków stanowiących element portfeli lub breloków. Zabronione jest również posiadanie długopisów z laserami i wszystkich innych urządzeń o podobnej specyfice działania.

W trakcie koncertu Guns N`Roses zabronione jest oglądanie koncertu z perspektywy ramion innej osoby. Każda osoba musi oglądać koncert z miejsca, w którym będzie siedzieć czy stać, bez pomocy innej osoby, która mogłaby ją podsadzić. Poza tym nie można również przenosić ludzi w tłumie za pomocą tzw. „fali” – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Organizatorzy przypominają również, że bramy na koncert Guns N` Roses zostaną otwarte od godziny 17.00. O  godz.17.30 rozpoczną się występy supportów. Jako pierwszy wystąpi zespół Bloo. Po nim zagrają: Symetria, Chemia i Złe Psy. Na godzinę 21.00 zaplanowano koncert Guns N` Roses. Warto jednak podkreślić, że muzycy legendarnej grupy na czele z Axl Rosem słyną z tego, że opóźniają wyjście na scenę i ich występy nie rozpoczynają się punktualnie – podkreśla Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Posiadacze biletów na płytę boiska na stadion powinni wchodzić od strony ulicy Żużlowej. W przypadku osób, które zakupiły wejściówki na miejsca siedzące, należy wchodzić na teren obiektu tymi samymi wejściami, które obowiązują w trakcie wydarzeń sportowych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2020