Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Gwiazdki na Gwiazdkę – dzieci nagrają płytę z kolędami

Facebook Twitter

W poniedziałek (12.11.) rozpoczęły się warsztaty wokalne dla 22 młodych mieszkańców regionu, których wybrano podczas sobotniego (10.11.) castingu. Od rana aż do późnych godzin popołudniowych przed jury zaprezentowała się prawie setka młodych, utalentowanych i rozśpiewanych mieszkańców regionu.

Wśród nich była także 6-letnia Wiktoria:

I jak się okazało, Wiktoria zakwalifikowała się do grupy finałowej. W projekcie „Dla zdolnego nic trudnego. Nagrajmy razem płytę!” organizowanym przez rybnickie centrum handlowe Plaza wzięła udział również Weronika. Jak sama przyznała – przed przesłuchaniem nie czuła tremy:

Paweł Nafus, koordynator akcji organizowanej przez Plaza Rybnik przyznaje, że bardzo szybko napłynęło prawie dwieście zgłoszeń do castingu. A całe przedsięwzięcie, poza nagraniem płyty z kolędami, ma także inne cele:

Z poziomu wokalnego prezentowanego przez uczestników castingu zadowolona była przewodnicząca jury, Agnieszka Janas, pedagog i wokalistka:

Jak dodaje Agnieszka Janas, im młodsze dziecko, tym mniejsza jego trema przed występem. A finaliści castingu w grudniu zaprezentują swoje umiejętności przed szerszą publicznością:

Mówiła Joanna Szwelengreber, dyrektor Centrum Handlowego Rybnik Plaza, która przyznaje, że akcja być może zostanie powtórzona również w przyszłym roku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj