Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

halo!Rybnik pod skrzydłami Teatru Ziemi Rybnickiej. Co nowego w tym miejscu?

Facebook Twitter

Bilety na wydarzenia w Teatrze Ziemi Rybnickiej czy płyty rybnickich zespołów będzie można od teraz kupić w Punkcie Informacji Turystycznej halo!Rybnik. W styczniu placówka przeszła pod skrzydła TZR. Otwarcie wyremontowanego punktu zaplanowano na piątek (12.02.) o 17.00.

Czego można spodziewać się odwiedzając miejsce na rybnickim deptaku? O to Arkadiusz Żabka pytał dyrektora TZR, Michała Wojaczka:

Rozszerzamy działalność punktu o sprzedaż biletów wydarzeń Teatru Ziemi Rybnickiej, będzie tam pełnoprawny punkt kasowy. Chcemy także stworzyć miejsce w którym rybniccy artyści będą mogli kontaktować się ze słuchaczami czy widzami na przestrzeni zakupu ich dzieł. Będziemy rozpoczynać od sprzedaży płyt muzycznych CD czy płyt winylowych zespołów związanych z Rybnikiem czy z naszym regionem, dlatego że podobno pojawiały się tam pytania często, dlaczego tutaj nie można kupić właśnie twórczości rybniczan. Taką sprzedaż będziemy już niedługo uruchamiać. Niebawem będziemy mogli już się tam spotykać na różnego rodzaju spotkaniach czy wydarzeniach. To miejsce dobrze wpłynęło na ożywienie centrum miasta.

Punkt halo!Rybnik będzie działał w reżimie sanitarnym. Do środka może wejść maksymalnie 6 osób, dlatego też część atrakcji odbędzie się na zewnątrz na rybnickim deptaku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj