Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

halo!Rybnik też wraca do gry! Punkt na deptaku zaprasza w piątek

Facebook Twitter

W piątek (12.02.) po długiej przerwie Punkt Informacji Miejskiej na rybnickim deptaku wraca do gry! Punkt, który przeszedł pod skrzydła Teatru Ziemi Rybnickiej, będzie działał tradycyjnie od poniedziałku do niedzieli, 7 dni w tygodniu w godz. 10.00-18.00. W ten weekend u nich Walentynki.

fot.R.Lodziński/ mat.prasowe

Ze względu na panujące obostrzenia sanitarne tymczasowo nie będą organizowane wydarzenia kulturalne w dotychczasowej formie. To jednak nie przeszkadza, aby mieszkańcom zapewnić dobrą zabawę.

-piszą w zaproszeniu do halo!Rybnik.

fot.R.Lodziński/ mat.prasowe

W piątek (12.02.) rozpoczyna się walentynkowy weekend. Wszyscy zakochani będą mogli zrobić sobie pamiątkowe selfie w okazjonalnej ramce w kształcie serca. Dla najbardziej aktywnych przygotowano drobne upominki.

Zapraszamy również do udziału w Walentynkowych Podchodach z halo! Rybnik, które odbędą się na terenie Śródmieścia. Ta plenerowa zabawa skierowana jest do par i całych rodzin, które spacerując po naszym pięknym mieście, będą odkrywać jego zakamarki. Mapa i wszelkie informacje pojawią się w punkcie.

W galerii halo Rybnik będzie można oglądać wystawę akwareli Macieja Kozakiewicza. W walentynkowy weekend o miłą atmosferę zadba Brewera Beer&Cafe, która zapewni możliwość zakupu na wynos pysznej kawy, herbaty, bezalkoholowego słodkiego grzańca oraz walentynkowych słodkości (pt i nd – 15.00-18.00, sb 10.00-18.00).

Chwile w halo!Rybnik umili też muzyka rybnickich zespołów, którą będzie można również usłyszeć na deptaku (niestety w związku z ograniczeniami sanitarnymi z płyty CD…). Niedługo w ofercie punktu pojawi możliwość zakupu albumów muzycznych i innych produkcji lokalnych artystów.

Nadal w punkcie halo! Rybnik istnieje możliwość odbioru w trakcie weekendu poczty z Urzędu Miasta Rybnika. Taką potrzebę należy zgłosić wcześniej w urzędzie, pod nr tel. 32 43 92 001.

halo! Rybnik działać będzie w obowiązującym reżimie sanitarnym. Jednocześnie w punkcie może przebywać 6 osób. Nie zapomnijcie o maseczkach! Do zobaczenia w halo! Rybnik.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj