Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie odczarowali Jastor. Pokonali Comarch Cracovię 3:2

Pierwsze "domowe" zwycięstwo w tym sezonie odnieśli hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie. Wczoraj (28.09.) jastrzębianie pokonali na Jastorze Comarch Cracovię 3:2. W pierwszej tercji gospodarze strzelili dwa gole. Wynik otworzył w 6 minucie Franks Razgals, a 4 minuty później wynik podwyższył Roman Rac.

W drugiej części meczu jastrzębianie trzykrotnie nie wykorzystali gry w przewadze, zrobili to za to goście. Cracovia strzeliła jeszcze jedną bramkę, w ostatniej osłonie meczu i gdy wszyscy szykowali się do dogrywki, na pół minuty przed końcem, ponownie trafił Roman Rac dając swojej drużynie zwycięstwo. JKH GKS rozegra teraz jeszcze dwa mecze pierwszej rundy zmagań Polskiej Hokej Ligi. W piątek (01.10.) podopieczni Roberta Kalabera podejmą Ciarko STS Sanok, a następnie pojadą do Sosnowca. Potem jastrzębian czekają boje w Hokejowej Lidze Mistrzów.

JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

1:0 Razgals (Pavlovs, Bahaleisha) 05:16
2:0 Rac (Bryk, Kalns) 09:19
2:1 Iatsenko (Voroshilo, Ignatovich) 28:58, 5/4
2:2 Saur (Bodrov) 50:37
3:2 Rac (E. Sevcenko) 59:29

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal – Kostek, Bahaleisha, Urbanowicz, Pavlovs, Razgals – Górny, Bryk, Kasperlik, Rac, Kalns – Jass, E. Sevcenko, R. Nalewajka, Jarosz, Bashirov – Horzelski, Kameneu, Płachetka, Mlynarović, Ł. Nalewajka.

Strzały: 27 – 36 Kary: 10 min – 12 min