Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Hokeiści zagrają w najbliższą sobotę

Facebook Twitter

Znamy ostateczną datę spotkania hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie z GKS-em Katowice. Zespoły zagrają 2 listopada. To mecz, który budzi wiele emocji. Dlaczego?

Starcie obu drużyn nie doszło do skutku 4 października, po tym jak przed spotkaniem w parku przy hali został pobity jeden z zawodników drużyny z Katowic, a jego zespół nie wyszedł na lód. Przypomnijmy, że komisarz Polskiej Hokej Ligi zdecydowała, że mecz musi odbyć się w innym terminie i wyznaczyła datę 31 października. Tego dnia organizacja spotkania na Jastorze była jednak niemożliwa, bo ma się tam odbyć wcześniej już zaplanowana impreza organizowana przez MOSiR.

Osobną kwestią było pokrycie kosztów organizacji meczu w których udział miał mieć klub z Katowic. Ostatecznie udało się w tej kwestii dojść do porozumienia i ustalić nową datę meczu. Co ciekawe będzie to pierwsze z dwóch spotkań obu drużyn, które odbędą się dzień po dniu. W sobotę (2.11.) zespoły zagrają w Jastrzębiu o ligowe punkty, a w niedzielę (3.11.) w Katowicach powalczą w półfinale Pucharu Wyszehradzkiego.

Dodajmy, że dzisiaj (29.10.) JKH GKS podejmuje w ligowym meczu na Jastorze Comarch Cracovię.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj