Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Honey” zaśpiewa w Jastrzębiu

Facebook Twitter

Z okazji 4. urodzin Galerii Jastrzębie wystąpi Honorata "Honey" Skarbek! W niedzielę (16.03.) na klientów centrum handlowego czekać będzie cała moc atrakcji.

Kolejne urodziny są dla nas okazją do podziękowania mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju za odwiedzanie naszego centrum, stąd też pomysł na koncert, który mamy nadzieję, będzie miłym sposobem na spędzenie niedzieli – mówi Katarzyna Miketa z Galerii Jastrzębie.

Przed wejściem do galerii pojawi się scena, na której o godzinie 17:00 zaśpiewa „Honey”: 22-letnia wokalistka, autorka tekstów, której teledyski i piosenki zostały obejrzane w sieci łącznie ponad 40 milionów razy. „Honey” jest także autorką jednego z pierwszych i najpopularniejszych blogów lifestylowych w Polsce. W marcu ubiegłego roku „Honey” wystąpiła jako support przed Justinem Bieberem. Podczas urodzinowej imprezy Galerii Jastrzębie supportem dla Honoraty będą zespoły taneczne z Miejskiego Ośrodka Kultury oraz z lokalnych szkół tańca. Możliwość spotkania się z gwiazdą będzie dla dzieci na pewno nie lada przeżyciem.

Urodzinowe atrakcje rozpoczną się już o godzinie 12:00. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach organizowanych przez klaunów i pomalować sobie buzie. Nie zabraknie także urodzinowego konkursu dla wszystkich, którzy zarejestrują w ten dzień paragon zakupowy. Za najpiękniejsze życzenia dla Galerii Jastrzębie wygrać będzie można 1 000 zł na zakupy w sklepie Avans. Galeria przewidziała również nagrody pocieszenia – 10 bonów zakupowych po 100 zł.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj