Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Honorowy Medal Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego dla Radia 90

Facebook Twitter

Wyróżnienia za 20-lecie działalności wręczono w miniony piątek (23.01.) w czasie Spotkania Noworocznego, jakie odbyło się w rybnickim ratuszu. Nagrody przyznano kilku firmom z regionu, które istnieją na rynku już od co najmniej 10 lat. Wręczono także Piramidy Wiedzy Fachowości i Przyjaźni "Ślonsko Hołda-Charlotte".

Otrzymali je Janusz Koper, zastępca prezydenta Rybnika oraz Andrzej Kowalczyk, wójt gminy Gaszowice w latach 1998-2014, z którym rozmawiała Monika Turoń:

To wyróżnienia dla firm, które radzą sobie mimo nie zawsze sprzyjającej sytuacji na rynku – powiedział nam Andrzej Żylak, prezes rybnickiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Andrzej Żylak skomentował również fakt przyznania medalu Radiu 90.

Piotr Kuczera, prezydent Rybnika, podkreśla, że działalność lokalnych przedsiębiorców jest bardzo ważna z punktu widzenia samorządu:

Firmy na lokalnym rynku mają się dobrze i mogą optymistycznie patrzeć w przyszłość – ocenia Wojciech Pfeifer Starszy Cechu Rzemiosł oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Rybniku.

Jak dodaje Wojciech Pfeifer, jednym z atutów lokalnego rynku i dobrą prognozą na przyszłość jest również duża przedsiębiorczość młodych ludzi.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj