Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

HRABI. Jeden z czołowych kabaretów w Polsce wystąpi w Rybniku

Facebook Twitter

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można…mieć to z głowy... Tak zaczyna się zapowiedź przedstawienia przygotowanego przez kabareciarzy i śpiewaka Czesława Jakubca.

Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

– czytamy w zaproszeniu na spektakl. Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

KABARET HRABI

To esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.

CZESŁAW JAKUBIEC

To z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Bilety w cenie 90/100 złotych, zobacz więcej informacji na stronie wydarzenia!

Słuchajcie Radia 90, mamy dla naszych słuchaczy zaproszenia!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj