Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Huczne obchody Dnia Dziecka w Rzuchowie

W sobotę (4.06.) odbyła się impreza integracyjna organizowana przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Kornowacu przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Kornowacu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzuchowie oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Rzuchowie.

Szacowany czas czytania: 00:35

W programie imprezy były między innymi gry i zabawy dla dzieci z udziałem postaci z bajek oraz malowanie twarzy zapewnione przez zespół Coral. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury w Kornowacu.

Dzieci musiały wykazać się znajomością z ruchu drogowego odpowiadając na pytania policjantów z Komendy Policji w Raciborzu. Wielkim show w tym dniu był pokaz strażacki przy udziale OSP Głożyny – strażacy mieli za zadanie wydostać poszkodowanego z zagnieżdżonego samochodu.

Strażacy z OSP Rzuchów wzięli udział w kolejnym pokazie – gaszeniu palących się opon. Pokazy strażackie były komentowane przez przedstawiciela Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu.

 

REKLAMA