Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Huczne pożegnanie lata w Cieszynie

Facebook Twitter

24 sierpnia na cieszyńskim Rynku możemy pożegnać lato. Będzie to pożegnanie niezwykle gorące, gdyż do zabawy zaproszono wielu artystów. Przed południem nasze miasto odwiedzi studio telewizyjne, które zrealizuje program „Studio 3 na Lato z TVP Katowice”. Natomiast po południu czekają nas atrakcje muzyczne, ale nie tylko – zaprasza Łukasz Kazimierowicz z Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

Po południu na scenie pojawią się artyści. Każdy będzie miał w czym wybierać, gdyż muzyka prezentowana podczas kolejnych punktów programu będzie różnorodna. Część muzyczną wydarzenia rozpocznie Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej, który zaprezentuje wiązankę tańców regionalnych. Początek występu o godz. 15:00. Następnie można będzie pograć w ogromną grę planszową „CieszyńskieGO” a o godz. 16:30 na scenie pojawią się młodzi artyści z Teatru na Dłoni, którzy zaprezentują fragmenty ze zrealizowanych przez siebie musicali. O godz. 17:15 do zabawy publiczność porwie znany i lubiany nie tylko w naszym mieście Youtuber – JANO. O godzinie 18:00 swój koncert rozpocznie gwiazda wieczoru – zespół TABU!
Od dłuższego już czasu chcieliśmy usłyszeć TABU w Cieszynie. To znakomity zespół, który nie przypadkiem dwukrotnie wygrał statuetkę Złotego Bączka, przyznawaną zespołom muzycznym związanym z Pol’and’Rock Festival a wcześniej Przystankiem Woodstock. Jestem przekonany, że przyciągnie rzesze wielbicieli dobrej muzyki – mówi Adam Cieślar, dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury „Dom Narodowy”.
Całość zwieńczy Wakacyjna Dyskoteka, która rozpocznie się po koncercie i potrwa do 22:00. Wstęp na imprezę jest wolny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj