Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Hurts zagrali w Rybniku. Porwali publiczność do fantastycznej zabawy! [GALERIA]

Facebook Twitter

Pierwszy Music&Water Festival w Rybniku za nami. W niedzielę (28.08.) przed północą zakończył się koncert grupy Hurts, wcześniej na stadionie przy Gliwickiej zagrał Dawid Podsiadło i Natalia Nykiel.

Impreza rozpoczęła się jednak już dzień wcześniej – w sobotni wieczór na kąpielisku Ruda odbył się pokaz laserowy, później zagrali The Dumplings, po nich publiczność rozgrzewał DJ DIO z Ibizą Project. W niedzielę z atrakcji na kąpielisku Ruda można było korzystać już od godziny 10.00. Na dwóch scenach grali dj’e, uczestnicy festiwalu mogli skorzystać z różnych form rozrywki, po południu na Rudzie pojawili się kolejni artyści, którzy zaprezentowali się na małej scenie. Wieczorem w niedzielę – na finał – najpierw występ Natalii Nykiel, później koncert Dawida Podsiadły. Gwiazdą wieczoru była grupa Hurts. Dobrze zaaranżowana scena, świetny kontakt z publicznością, wyjątkowy wokal Theo Hutchcraft i działo się! Frontman porwał publiczność do zabawy, w stronę fanów co jakiś czas leciały białe róże. Było pięknie – powiedzieli nam fani po koncercie:

– z uczestnikami festiwalu rozmawiał Arkadiusz Żabka. Czy będą kolejne edycje festiwalu? Na razie nie wiadomo, żadna deklaracja nie padła. Wiadomo jednak, że władze Rybnika chciałaby stworzyć cykliczną imprezę połączoną z koncertem.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj