Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

I Memoriał im. Eugeniusza Mehlicha. Ogólnopolskie Mistrzostwa Knurowa w wyciskaniu sztangi

Facebook Twitter

I Memoriał im. Eugeniusza Mehlicha już w najbliższy weekend w Knurowie (5-6.11). To będą ogólnopolskie mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Zawody organizuje Uczniowski Klub Sportowy Eugen Knurów ku pamięci Eugeniusza Mehlicha, znakomitego sportowca, trenera, który wychował całe pokolenia Mistrzów Świata, Europy i Polski. Wielokrotnie rozsławiał miasto i klub na arenie międzynarodowej.

W listopadzie miną dwa lata od jego śmierci. Podczas dwudniowego wydarzenia rywalizować ze sobą będzie wiele zawodniczek i zawodników z całej Polski. Wystąpi również wokalista Joanna Świdrak przy akompaniamencie orkiestry górniczej KWK „Knurów”, a specjalny pokaz taneczny zaprezentują instruktorzy i kursanci Laboratorium Tańca i zespół mażoretkowy Scarlet Knurów. Start memoriału w sobotę (5.11.) o 9.30 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Górniczej 2 w Knurowie-Szczygłowicach. Wstęp jest bezpłatny.

mat. nadesłane

Podczas trwania wydarzenia odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz Filipa Micuły z Knurowa, podopiecznego stowarzyszenia Cała Naprzód, który cierpi na achondroplazję.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lutego 2023