Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„I tak nie zrozumiesz”… Zagraj o bilety na RYJKA 2021 [ZABAWA w RADIU 90]

Facebook Twitter

Przed nami najśmieszniejsze dni w regionie! W przyszłym tygodniu, od czwartku (18.11.) do poniedziałku (22.11.) trwać będzie Rybnicka Jesień Kabaretowa. Na Ryjka 2021 zjadą najlepsze ekipy z całego kraju, by zmierzyć się w konkursowych skeczach. W Radiu 90 mamy wyzwanie dla naszych słuchaczy!

Ryjek po raz 25.

To będzie jubileuszowa impreza, którą rozpocznie ONE RYJ SHOW,  konkurs dla solistów i stand-uperów, po nim konkurs główny, w którym kabarety tworzą skecze na zadane tematy: „I tak nie zrozumiesz”, „Gdy życie się z Tobą nie pieści”, „Bardzo prosta gra”, „Żywa Legenda”, „Skecz z urzędu”, „Ostatnie 5 minut”. Niedziela to finał 25.Ryjka, a poniedziałek koncerty jubileuszowe.

Zabawa w Radiu 90

Naszym słuchaczom proponujemy: stwórz swój skecz, żart, anegdotę na pierwszy z tematów z Ryjka:

I tak nie zrozumiesz…

Mogą być żarty sytuacyjne, mogą być zdjęcia z regionu, bo coś nie mieści Ci się w głowie, mogą być filmy, bo absurdy, których nie da się zrozumieć towarzyszą nam codziennie.

Dla naszych słuchaczy mamy podwójne wejściówki na każdy dzień Ryjka, zarówno na koncerty konkursowe w Klubie Energetyka, jak i jubileuszowe spotkania w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Bądź jak Kałamaga, bądź jak Błachnio, bądź jak Kabaret Młodych Panów…

Na zgłoszenia, propozycje skeczy na zadany temat czekamy od dziś (11.11.) do wtorku (16.11.). We wtorek (16.11.) w programie popołudniowym 13.00- 18.00 w Radiu 90 usłyszymy się ze zwycięzcami!

Dziękujemy za udział w zabawie, zabawa zakończona!

Jeśli masz do przesłania zdjęcie lub film skorzystaj z tego formularza: DAJ ZNAĆ

A propos Ryjka!

We wtorek (16.11.) gościem kolejnej Rozmowy na żywo na naszym profilu na FB będzie Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów, przepytamy go na dwa dni przed Ryjkiem! No właśnie, jesteście czegoś ciekawi? Macie do niego jakieś pytania? Wpiszcie je pod postem:

Czytaj więcej:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj