Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

I Wojewódzki Konkurs Gwary Śląskiej w Raciborzu. Zgłoszenia do piątku

Facebook Twitter

"Granie, skokanie bajtli, godanie". Pod takim hasłem zostanie zorganizowany I Wojewódzki Konkurs Gwary Śląskiej w Raciborzu. Już 8 lutego w Zespole Szkół Ekonomicznych będzie można podziwiać występy uczestników, którzy chęć udziału zgłoszą do najbliższego piątku (21.01.). A konkurs jest adresowany do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i średnich.

Zadaniem uczestników będzie zaprezentowanie w gwarze utworu: prozy lub poezji. I Wojewódzki Konkurs Gwary Śląskiej jest elementem projektu „Godki Starej Ciotki” realizowanego przez uczennice raciborskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych w ramach olimpiady praktycznej „Zwolnieni z Teorii”.

Nauczyciel/Dyrektor dokonuje zgłoszenia uczestników udziału w konkursie poprzez:

Przesłanie karty zgłoszeniowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wzięcie udziału w konkursie, akceptacją przez uczestnika regulaminu w całości, w tym w zakresie zasad przetwarzania danych osobowych uczestnika oraz odrębnych oświadczeń dotyczących zgody na rozpowszechnianie wizerunków – utrwalonych na nagraniu, i udzielenia niewyłącznej, nieodpłatnej i nieograniczonej czasowo i terytorialnie licencji do publicznego rozpowszechnienia nagrania.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022