Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

I Zlot Psów w Żorach

Facebook Twitter

I Żorski Zlot Miłośników Psów. Już w najbliższą niedzielę (12.05.).

Będzie to finał międzypokoleniowego projektu społecznego pn. „Ja i pies – duet na medal!”, w ramach którego w mieście odbyło się kilkanaście spotkań dla miłośników psów i ich pupili (m.in. spacery z elementami posłuszeństwa – Szkolenie psów „Nad Rudą”, spotkanie z lekarzem weterynarii i dogoterapeutką, wyjazd do schroniska dla bezdomnych zwierząt). Zlot rozpocznie się o godz. 16:00 w Parku „Piaskownia” przy ul. Bocznej. zaplanowano pokaz psich umiejętności oraz prelekcje.

Podczas imprezy będzie można podziwiać pokaz psich umiejętności oraz posłuchać prelekcji pt. „Zrozum swojego psa – o początkach szkolenia i znaczeniu emocji”, którą poprowadzi Aneta Grzegorczyk. Będzie także ognisko z kiełbaskami i atrakcjami dla dzieci. Wstęp na imprezę oraz wszelkie atrakcje są darmowe. Obowiązują zapisy przez formularz elektroniczny.

Projekt „Ja i pies – duet na medal!” to inicjatywa Agnieszki i Adama Głowackich, hodowców Owczarków niemieckich z Żor, realizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Aktywności Lokalnej „Eventyr”. Spotkania są finansowane ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach konkursu „Seniorzy w akcji”.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj