Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

II Jastrzębski DogTreeking

Facebook Twitter

W Jastrzębiu-Zdroju rusza druga edycja DogTrekkingu, czyli marszu bądź biegu z psem na orientację w terenie. Głównym celem imprezy jest promowanie aktywnego spędzania czasu wraz z naszym pupilem. Inicjatorem, oraz organizatorem wydarzenia jest Rafał Grzybek - treser psów,  behawiorysta oraz zoopsycholog.

Wszyscy uczestnicy spotykają się 1 września o godzinie 10:00, na parkingu naprzeciw dworca autobusowego Arki Bożka przy ul. Podhalańskiej. Na miejscu będzie można skorzystać z porad treserów,  oraz zapoznać się z ofertą stoisk, na których będą obecni profesjonaliści, którzy pomogą przy wyborze odpowiedniej żywności czy akcesoriów dla zwierzaków.

Zaplanowana trasa będzie przebiegała przez las Kyndra. Uczestnicy otrzymają mapy, na których będą zaznaczone punkty kontrolne.  Na mecie czekają na nich dyplomy oraz nagrody. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wpłata symbolicznej kwoty 20 zł na konto Jastrzębskiego Schroniska dla Zwierząt. Jeśli macie ochotę wziąć udział w tym wydarzeniu, warto się pospieszyć, ponieważ ilosć uczestników jest ograniczona.

Regulamin imprezy dostępny jest TUTAJ.

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2022