Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

III Bike Race Zamysłów. Zapraszamy do kibicowania!

Facebook Twitter

Już ponad 200 osób na liście startowej III Bike Race Zamysłów. Zgłaszać można się w zasadzie do samych zawodów, a te zaplanowano na najbliższą niedzielę (7.07.).

Dodatkowo najmłodsze dzieci na biegówkach i tych malutkich rowerkach, które nie będą startować na tej głównej trasie, zapisy w dniu zawodów. Będą różne ciekawe atrakcje dla nich przygotowane. Trasa liczy około 12 kilometrów, ta pętla dla amatorów będzie miała 11 kilometrów z małym hakiem, natomiast dla profesjonalistów przewidzieliśmy trasę niespełna 12 kilometrów, trochę bardziej zapętloną, techniczną, nie tylko asfaltem- staraliśmy się,  żeby tego asfaltu było jak najmniej (…).

-mówią Konrad Morawiec i Przemysław Dorczak, organizatorzy rajdu, z którymi rozmawiała Monika Sokołowska. Można przyjechać na dwóch kołkach całymi rodzinami, dla najmłodszych też nie zabraknie atrakcji, bo oprócz udziału w wyścigach, będą też dla nich przygotowane strefy rowerowe, tor rowerowy i dmuchańce. A my zachęcamy wszystkich do solidnego dopingu – zaprasza Konrad Morawiec:

Razem z Radiem 90 przygotowaliśmy coś dla kibiców na trasie, nie tylko w miejscu zawodów, ale też na trasie. Będziemy chcieli, aby wszyscy wyszli na trasę i kibicowali przejeżdżającym zawodnikom. Oni to lubią, im się to podoba, co roku zaznaczali, ze ci kibice na tym rajdzie są bardzo fajni, więc w tym roku chcemy tych kibiców docenić.

…wybierając najlepszą żółto-niebieską strefę kibica Radia 90. Liczy się pomysł, entuzjazm i mobilizacja: zaproście do swojej strefy rodzinę, przyjaciół, sąsiadów. A nasi reporterzy na pewno odwiedzą was w czasie rajdu i sprawdzą jak dopingujecie zawodników III Bike Race Zamysłów. Na deser na scenie przy Rajza Punkt grupa KOMODO:

Będzie to później takie afterparty dla naszych zawodników i festyn dla mieszkańców dzielnicy i całego Rybnika, a żeby przyciągnąć tych ludzi, postanowiliśmy ściągnąć mega gwiazdę ostatnich miesięcy, grupę KOMODO. Trzech dj z Krakowa, którzy tak masterują stare kawałki, że są hitami.

-dodaje Przemysław Dorczak. Powtórzmy Bike Race Zamysłów 7 lipca, pierwszy start o 10.00.

Zobacz jak przebiega trasa tegorocznego rajdu:

Przed nami III Bike Race Zamysłów [WIDEO]

A tak bawiliśmy się w ubiegłym roku:

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 grudnia 2019