StartW Radiu 90 Wiadomości Wiadomości dnia

III Bike Race Zamysłów. Zapraszamy do kibicowania!

Dodatkowo najmłodsze dzieci na biegówkach i tych malutkich rowerkach, które nie będą startować na tej głównej trasie, zapisy w dniu zawodów. Będą różne ciekawe atrakcje dla nich przygotowane. Trasa liczy około 12 kilometrów, ta pętla dla amatorów będzie miała 11 kilometrów z małym hakiem, natomiast dla profesjonalistów przewidzieliśmy trasę niespełna 12 kilometrów, trochę bardziej zapętloną, techniczną, nie tylko asfaltem- staraliśmy się,  żeby tego asfaltu było jak najmniej (…).

-mówią Konrad Morawiec i Przemysław Dorczak, organizatorzy rajdu, z którymi rozmawiała Monika Sokołowska. Można przyjechać na dwóch kołkach całymi rodzinami, dla najmłodszych też nie zabraknie atrakcji, bo oprócz udziału w wyścigach, będą też dla nich przygotowane strefy rowerowe, tor rowerowy i dmuchańce. A my zachęcamy wszystkich do solidnego dopingu – zaprasza Konrad Morawiec:

Razem z Radiem 90 przygotowaliśmy coś dla kibiców na trasie, nie tylko w miejscu zawodów, ale też na trasie. Będziemy chcieli, aby wszyscy wyszli na trasę i kibicowali przejeżdżającym zawodnikom. Oni to lubią, im się to podoba, co roku zaznaczali, ze ci kibice na tym rajdzie są bardzo fajni, więc w tym roku chcemy tych kibiców docenić.

…wybierając najlepszą żółto-niebieską strefę kibica Radia 90. Liczy się pomysł, entuzjazm i mobilizacja: zaproście do swojej strefy rodzinę, przyjaciół, sąsiadów. A nasi reporterzy na pewno odwiedzą was w czasie rajdu i sprawdzą jak dopingujecie zawodników III Bike Race Zamysłów. Na deser na scenie przy Rajza Punkt grupa KOMODO:

Będzie to później takie afterparty dla naszych zawodników i festyn dla mieszkańców dzielnicy i całego Rybnika, a żeby przyciągnąć tych ludzi, postanowiliśmy ściągnąć mega gwiazdę ostatnich miesięcy, grupę KOMODO. Trzech dj z Krakowa, którzy tak masterują stare kawałki, że są hitami.

-dodaje Przemysław Dorczak. Powtórzmy Bike Race Zamysłów 7 lipca, pierwszy start o 10.00.

Zobacz jak przebiega trasa tegorocznego rajdu:

Przed nami III Bike Race Zamysłów [WIDEO]

A tak bawiliśmy się w ubiegłym roku:

 

 

Zostaw komentarz