Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

III Zielony Bieg. Pędzimy Razem dla Jakuba

Facebook Twitter

Niewiele miejsc zostało już na liście startowej kolejnej edycji Zielonego Biegu. Impreza planowana na sobotę, 21 września, na dobre wpisała się już w harmonogram wydarzeń sportowych w Rybniku.

www.facebook.com/biegamywr

To wydarzenie charytatywne:

Cieszymy się, że możemy pomóc kolejnej osobie, w tym roku wybraliśmy Kubę Wiszniewskiego, to mieszkaniec Rybnika, który ma 17 lat i choruje na bardzo ciężką chorobę: zanik mięśni. Co ciekawe: był z nami w zeszłym roku, fajnie się złożyło, że ten bieg postanowiliśmy zrobić dla niego. Na naszych uczestników czekają dwa dystanse: 5 i 10 kilometrów, będą to dwie pętle, można sobie wybrać; można dystans przejść, można przebiec. Mamy duży limit czasowy- 3 godziny- na pewno każdy zdąży.

– zapewnia Marek Podeszwa z Rybnickiej Grupy Biegowej. Start i meta usytuowane będą na boisku piłkarskim KS Sygnały w Rybniku- Gotartowicach:

W bardzo pięknym miejscu położonym w lesie, będą przygotowane miejsca parkingowe, każdy spokojnie może do nas dojechać. Wybraliśmy specjalnie bieg nie po asfalcie, nie po mieście, tylko bieg właśnie w lesie, po trasach szutrowych, aby nacieszyć się troszeczkę jesienią i liczymy, że to będzie polska, złota jesień.

Zgłoszenia będą przyjmowane także w dniu zawodów, które rozpoczną się powtórzmy: w sobotę (21.09) o 10.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj