Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Imprezy z okazji Dnia Dziecka w regionie

Facebook Twitter

Najmłodsi pewnie niecierpliwie odliczają dni do ich święta - Dnia Dziecka. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych imprez organizowanych z tej okazji w regionie!

fot. pixabay / Pexels

Warto zapewnić swoim pociechom niezapomniane atrakcje i świętować ich dzień wspólnie z nimi. W regionie odbywać się będzie bardzo wiele imprez, może uda Wam się, wśród naszych propozycji odnaleźć tę jedyną i niepowtarzalną.

Zobacz co się wydarzy w regionie:

Spędź Dzień Dziecka z Radiem 90 i pysznymi lodami od Rybnickich Lodów Rzemieślniczych! Gwarantowana dobra muzyka, smaczne lody oraz wiele innych atrakcji. Świętujmy ten czas razem!

Dzień Dziecka jako Dzień Zbira? Czemu nie! Specjalny program przygotowany przez najmłodszych z regionu. Zajrzyjcie do gminy Suszec!

Rybnik- Chwałowice organizuje festyn z okazji 140 lat chwałowickiego szkolnictwa oraz Dnia Dziecka. Poza animacjami i słodkościami, do zobaczenia wystawa fotograficzna.

W tym roku Dzień Dziecka w Rybniku będziemy świętowali aż 4 dni! Zobacz co przygotowali dla najmłodszych organizatorzy nadchodzących wydarzeń.

Poniżej znajdziecie plakaty ze szczegółowymi planami imprez w wielu miastach regionu:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj