Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Inspirujące prezenty dla taty. Podpowiadamy jakie prezenty dla taty pozytywnie zaskoczą każdego ojca!

Facebook Twitter

Istnieje wiele okazji, aby wręczyć praktyczne prezenty dla taty, jak chociażby Dzień Ojca, święta, urodziny czy imieniny. Jak wiemy, każdy z nas uwielbia dostawać ciekawe prezenty, dlatego warto od czasu do czasu zaskoczyć osobę obdarowaną prezentem w formie przeżycia. W związku z tym, poniżej przygotowaliśmy najlepsze prezenty dla taty.

Prezent dla taty z nutką adrenaliny

Większość mężczyzn już od dziecka uwielbiało bawić się w tzw. strzelanki czy wojnę. Jeśli Twój tata jeszcze nie miał okazji być na strzelnicy, będzie to dla niego niesamowity i oryginalny prezent! Zajęcia na strzelnicy realizowane są pod okiem instruktora i składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. A może wolisz coś dla fanów podniebnych przeżyć? Statek powietrzny nie posiadający własnego napędu – brzmi ciekawie, prawda? Lot szybowcem to ciekawy pomysł na prezent dla taty. Niesamowite widoki, okazja do spojrzenia na świat z innej perspektywy i co najważniejsze – przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci! Takie prezenty dla taty znajdziesz w Prezentmarzeń.

Motoryzacyjne prezenty dla taty

Mężczyźni i samochody to nieodłączne połączenie. Jeśli twój tata interesuje się sportowymi autami, jazdą off-road czy formułą 1, możesz zakupić mu na prezent voucher na przejazd wymarzonym autem. Nie wiesz jakim samochodem Twój tata najchętniej chciałby się przejechać? Postaw na zestaw prezentowy ,,Za kierownicą’’, gdzie znajdziesz najlepsze prezenty dla taty z dziedziny motoryzacji! Na etapie rezerwacji tata sam wybierze sobie atrakcję, która mu najbardziej odpowiada. Taki prezent dla taty na pewno pozwoli mu spełnić jedno z marzeń, oderwać się od trosk dnia codziennego i niesamowicie spędzić czas!

Ekstremalne i oryginalne prezenty dla taty

Prezent dla taty powinien na długo pozostać w pamięci, dlatego proponujemy wybrać prezent o charakterze ekstremalnym, dzięki któremu zapewnimy ogrom niezapomnianych i niesamowitych emocji! Jednym z ekstremalnych prezentów jest skok ze spadochronem oraz dream jump. Bezsprzecznie są to dwa najbardziej oryginalne prezenty dla taty w formie przeżycia, które można nabyć w serwisie prezentowym Prezentmarzeń. Jeśli wiesz, że tata nie skoczy ze spadochronem, ponieważ ma lęk wysokości, ale od zawsze było to jego marzeniem, proponujemy zakupić lot w tunelu aerodynamicznym. Podczas realizacji atrakcji tata doświadczy uczucia swobodnego lotu, które towarzyszy również przy skoku ze spadochronem. Prezenty ekstremalne to niewątpliwie najlepsze prezenty dla taty! Więcej prezentowych inspiracji dla taty znajdziesz pod adresem: https://prezentmarzen.com/prezent-dla-taty/

Ciekawe prezenty dla taty, które pomogą mu się zrelaksować

Żyjemy w bardzo stresującym i zawrotnym tempie. Na pewno nie raz widziałeś zmęczonego tatę wracającego z pracy, który marzy jedynie o chwili spokoju i relaksu. Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu zrelaksować się i nie myśleć o obowiązkach, jednak wiemy, że o wiele ciężej jest samemu zorganizować sobie dzień relaksu. Dlatego warto czasem kupić prezent dla taty w formie masażu, zabiegu pielęgnacyjnego czy pakietu SPA. Gwarantujemy, że dzięki takiemu prezentowi tata będzie odprężony i zadowolony.

Najlepsze prezenty dla taty do zrealizowania we dwoje

Czas spędzony razem to najcenniejszy czas, dlatego proponujemy wybór takiego prezentu dla taty, podczas którego spędzimy wspólne chwile razem. Skok na bungee dla dwojga https://prezentmarzen.com/skok-na-bungee-dla-dwojga/ to okazja, aby wspólnie przeżyć ogromne emocje. Przez wspólną uprząż poczujemy też zaufanie i bliskość, jaką dzielimy wraz z tatą. Nieco spokojniej, lecz nadal razem możemy spędzić czas z tatą podczas wspólnego lotu balonem – piękne widoki, spokój w przestworzach i pamiątkowe zdjęcie to coś, czego nie zapomnimy! Wspólna kolacja w jednej z restauracji w waszym mieście pozwoli na długie rozmowy i wspomnienia, które wywołują uśmiech na waszych twarzach
Wiesz już co kupić, aby sprawić oryginalny prezent dla taty? Napisz w komentarzu jaki prezent wybrałeś, a tymczasem życzymy udanych chwil wspólnie z tatą!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2021