Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Interaktywne show świąteczne w regionie

Facebook Twitter

Kiermasz rękodzieła, warsztaty dla dzieci, śpiewanie kolęd, animacje Mikołajkowe, strefa Najnaja, spotkanie ze Świętym Mikołajem - te i inne atrakcje czekają dzieci i dorosłych podczas imprezy w niedzielę 8 grudnia 2019 r. w Domu Kultury Chwałowice.

fot. stux/pixabay

Program imprezy:

  • 14:00 – 18:00 Kiermasz rękodzieła świątecznego
  • 14:00 – Warsztaty dla dzieci „W fabryce zabawek na biegunie północnym”, a także świąteczna strefa Najnaja „Elfikowo”. Wstęp wolny (obowiązują zapisy pod nr tel. 32 4216222 lub osobiście w sekretariacie DK Chwałowice).
  • 16:00 – Interaktywne show świąteczne w wykonaniu Przystanek Teatr oraz spotkanie se  św. Mikołajem. Wstęp wolny. Rodzice zainteresowani wręczeniem prezentów w trakcie spotkania z Mikołajem proszeni są o przekazanie opisanych paczek najpóźniej do dnia 8 grudnia do godziny 12:00.

    Ten jeden prezent – fot. z arch. Przystanek Teatr

    Interaktywne show świąteczne – to sfabularyzowana zabawa, w której głównym bohaterem jest oczywiście Mikołaj. W tym roku jednak Święty jest wyjątkowo smutny. Co roku rozdaje wszystkim podarki, a jeszcze nigdy nie został przez nikogo obdarowany. To przecież w końcu Jego imieniny. Rezolutna Śnieżynka i kolorowy Elf przygotują zatem niespodziankę dla specjalnego gościa. Poprzez gry, konkursy i taniec, postarają się zintegrować we wspólnej zabawie małych i tych większych widzów. Staramy się bowiem, aby podczas naszych występów bawiła się z nami cała publiczność, łącząc pokolenia, spędzała wspólnie ten świąteczny czas. Jednym słowem, przed nami moc wrażeń i wielkich emocji, bo przecież po raz pierwszy Święty Mikołaj oprócz rozdawania upominków, sam dostanie od dzieci ten jedyny prezent. Na scenie profesjonalni aktorzy, bogate kostiumy, świetna muzyka i dobra zabawa czyli Przystanek Teatr.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2022