Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Interwencja Radia 90 pomogła. Ruszyła naprawa ulicy Górniczej w Wodzisławiu

Facebook Twitter

Kilka dni temu mówiliśmy na naszej antenie o dziurawym fragmencie ulicy Górniczej w Wodzisławiu. Trzy lata temu wyremontowano tą drogę i ku zaskoczeniu kierowców, prace zakończono kilka metrów przed skrzyżowaniem z ulicą Pszowską.

W ubiegłym roku Zarząd Dróg Wojewódzkich wykonał nową nakładkę asfaltową na fragmentach ulicy Pszowskiej, w tym na skrzyżowaniu z Górniczą. Dziurawy fragment nie został jednak naprawiony. Tak tłumaczył to na naszej antenie rzecznik Zarząd Dróg Wojewódzkich:

Ryszard Pacer: Kilka lat temu, kiedy była naprawiana nawierzchnia tej drogi, po prostu nie wykonano tego fragmentu i to nie raziło, ponieważ droga powiatowa była jednolicie w złym stanie. Teraz po remoncie drogi powiatowej została taka niedoróbka i nasz inspektor już zlecił naprawdę tego fragmentu, także jak tylko pogoda na to pozwoli to będzie ta nawierzchnia poprawiana.

…i ten dzień, a dokładnie dwa dni nadeszły. Dziś (29.04.), trochę niespodziewanie ale jednak zaczęły się w tym miejscu prace. Na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach dzisiaj drogowcy będą frezować starą nawierzchnię, a jutro (30.04.) jutro położą tam asfalt. To oznacza utrudnienia dla kierowców. Ruchem kierują tam pracownicy ZDW, jeżeli możecie omijajcie to miejsce. Dziś i jutro (29-30.04.).

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj