Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Istebna zaprasza do siebie. Zobaczcie jej film! [WIDEO]

Facebook Twitter

Czekamy na Was – tym hasłem chcą przyciągnąć do siebie turystów miejscowości uzdrowiskowe, kurorty i popularne gminy, które do tej pory wybieraliśmy na krótsze czy dłuższe wypady rekreacyjne. To także hasło konkursu, którego uczestnicy – miejsca wyróżnione przez Polską Organizację Turystyczną – mieli za zadanie przygotować filmy, zachęcające turystów do przyjazdu po epidemii.

Wśród pięciu najlepszych klipów reklamowych znalazła się Istebna.

Mamy dużą bazę noclegową, gastronomiczną, gestorzy zapewniają wiele atrakcji.

– mówi Aneta Legierska, kierownik promocji gminy Istebna:

Gestorzy chętnie się włączą w to, by pokazać, że czekają na turystów, że cały czas stosują te obostrzenia, ale powolutku mogą już przyjmować gości (…). Istebna oprócz bazy noclegowej, przyciąga przepięknymi terenami i to też chcieliśmy pokazać. Żeby powolutku wychodzili z domów, pilnowali się, myśleli o sobie i innych, nosili maseczki, ale korzystali z tego, że można wyjść w góry, co daje dużo energii fizycznej, ale też nie mniej ważnej- psychicznej.

Kapituła Polskiej Organizacji Turystycznej wybrała pięć z 50 nadesłanych prac, nagradzając kreatywność twórców i aktorów filmów. Teraz miejsca będą promowane w ogólnopolskiej kampanii.

Laureatami zostali: Istebna w Beskidach, gdańskie centrum naukowo-kulturalno-rozrywkowe Hevelianum, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Muzeum Mleka w Grajewie i Muzeum Wsi Kieleckiej, Park Etnograficzny w Tokarni.

Polska branża turystyczna powoli wraca do dawnej aktywności po przymusowej przerwie

– wyjaśnia prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk. Od 4 maja mogą być otwarte hotele i obiekty noclegowe. To tylko kwestia czasu, kiedy turyści będą mogli odwiedzać wszystkie atrakcje turystyczne. Chcieliśmy przypomnieć Polakom, jak wiele ciekawych miejsc czeka na nich i już zachęcić ich do planowania przyszłych podróży.

Pozostałe filmy:

 

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj