Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

IX edycja Wodzisławskiej Nocy Teatrów

Facebook Twitter

W plenerze miejskiej starówki zaprezentują się grupy amatorskie i zawodowe o różnych formach ekspresji scenicznej. Wydarzenie planowane jest na najbliższą sobotę (10.09.), a występy jak zapewniają organizatorzy, skierowane są do publiczności w każdym wieku.

Fot. wodzislaw-slaski.pl

Zarówno dzieci, młodzież, całe rodziny, jak i dorośli znajdą coś dla siebie. Wszystko zacznie się od rapowania „Ballad i romansów” Mickiewicza na rynku. Dodajmy, że w razie niepogody poszczególne wydarzenia przeniosą się do biblioteki, Pałacu Dietrichsteinów i Wodzisławskiego Centrum Kultury. Gdzie, co i o której o tym też przeczytacie w naszym portalu.

Harmonogram wydarzenia

  • godz. 16:00 – rapowanie Mickiewicza „Ballady i romanse” z Mateuszem „Skajsdelimit” Wilkoniem (występ uczestników warsztatów prowadzonych w ramach projektu Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim) /Rynek/
  • godz. 17:30 – „Echo”, Teatr Migro /Rynek/
  • godz. 19:30 – „Nadobnisie i koczkodany” St. I. Witkiewicza – komedia w dwóch aktach z trupami, Classic Ballanga Teatr /podwórko przy ul. Minorytów/
  • godz. 21:30 – monodram „Matka Polka Terrorystka”, Aneta Teodorczuk /plac za Pałacem Dietrichsteinów/

Wydarzenie jest dostępne dla osób niepełnosprawnych. Wstęp bezpłatny.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych rapowanie Mickiewicza wystawione będzie w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu śląskim. Spektakl „Nadobnisie i koczkodany” odbędzie się o godz. 19:30 w Pałacu Dietrichsteinów, natomiast monodram „Matka Polka Terrorystka” o godz. 21:30 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj