Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

IX The Polish Winter Holidays in Zillertal Arena, czyli śnieg, narty i dobra zabawa

Facebook Twitter

Testy sprzętu narciarskiego na sezon 2016/2017, 100% gwarancja śniegu, podrasowane wieczorne imprezy, przedszkole dla dzieciaków i... wszystko za friko:) To właśnie, dlatego warto wybrać cię do doliny Zillertal na odbywające się już cyklicznie Polish Winter Holidays in Zillertal Arena.

Jeśli Wy też nie lubicie ciepłego piwa, kolejek do wyciągu i zatłoczonych stoków to mamy dla Was dobre wieści… Zima w dolinie Zillertal trwa już w najlepsze. Aby ją godnie przywitać dołączcie do polskiego tygodnia na austriackich stokach, gdzie w terminie 14-21.01.2017 po raz IX w doborowym towarzystwie będzie można podszkolić swoje umiejętności korzystając z Video coachingu. Szykujcie się również na największe polskie Ski Testy w Alpach, gdzie przywitają was pracownicy Polskiego Centrum Testowego Nart.

Nie zabraknie też dodatkowej dawki adrenaliny i sportowych emocji podczas Zawodów o Puchar Świstaka oraz porcji porządnej rozrywki w czasie wieczornych imprez.

O oprawę muzyczną zadba Przemek Grabowski, niezastąpiony prezenter radiowy RMF Maxxx.

Przygotowaliśmy dla was między innymi ognisko z pysznym piwem, grzańcem i smaczną kiełbasą, nocne sanki, zawody w kręgle oraz Apres-ski.

Więcej informacji o The Polish Winter Holidays in Zillertal Arena oraz warunki uczestnictwa znajdziecie TUTAJ.

W imieniu naszym, sponsorów, partnerów i firm towarzyszących, jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy!

Team Tyrolinfo

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2024