Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jacek Silski w MOK w Pszowie

Facebook Twitter

Wokalista będzie promował swój nowy album "Sercem do serc". Artysta wykona swoje największe przeboje oraz utwory z najnowszej płyty. Koncert Jacka Silskiego w niedzielę (16.03.) o godzinie 17.00.

Jacek Silski to wspaniały artysta o niespotykanej ciepłej i aksamitnej barwie głosu, zwany też „Śląskim Słowikiem”. Swoją karierę rozpoczynał w zespole W.P. Kirasierzy, po czym współpracował ze śląską grupą Salsa. Piosenkarz skupił jednak swoją przyszłość na karierze solowej, z której jest obecnie znany w całej Polsce.

Współpracował m.in.: z Operą Śląską, Państwową Operą we Wrocławiu, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Królewską Orkiestrą Symfoniczną Przy Pałacu w Wilanowie. Jacek Silski występował na scenach całego świata, takich jak: Filharmonia Monachium, Hala Ludowa, Spodek, Stadt Theathre Wien, Sala Kongresowa, Grand Casino Bien. Za jedno ze swoich największych osiągnięć uważa występ w 2003 roku w Danii na jednej scenie z Julio Iglesiasem, po którym nagrał płytę „Jacek Silski – Julio Iglesias by Jacek Silski” z coverami tego znanego na całym świecie piosenkarza.

Aktualnie Jacek Silski, oprócz wspomnianej wcześniej płyty, ma w swoim dorobku cztery krążki CD: „Ave Maria En El Morro”, „Moja miłość”, „Romantica”, „Sercem do serc”.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj