Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jajko o!Zdobione! Konkurs Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie

Facebook Twitter

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie zaprasza do udziału w Konkursie- wokół tradycji – jajko O! zdobione! Konkurs jest adresowany do wszystkich artystów oraz miłośników rękodzieła.

To propozycja dla tych, których wielkanocna tradycja zdobienia jaj jest okazją do zgłębiania tradycyjnych technik zdobniczych oraz do tych twórców, którzy wyjątkową formę jaja uznają za okazję do wykonania artystycznej kompozycji malarskiej bądź graficznej. Dodatkową kategorią będą kartki świąteczne zawierające motywy świąt wielkanocnych.

Regulamin konkursu

  • Konkurs jest adresowany dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
  • Prace będą oceniane w kategoriach: PISANKI- zdobienie tradycyjne (dzieci, młodzież, dorośli), PISANKI-zdobienie nowatorskie (dzieci, młodzież, dorośli), KARTKI ŚWIĄTECZNE (dzieci, młodzież, dorośli).
  • PRACE- max.5szt. w jednej technice, łącznie z opisem (imię i nazwisko, wiek, nr. telefonu lub adres mailowy) należy dostarczyć na adres organizatora do 31.03.22r. Jeden autor może przedstawić prace w różnych technikach. Organizatorzy przewidują ciekawe nagrody rzeczowe.
  • Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w dniu 05.04.22r. o godz. 17.30. Zapraszamy do zwiedzania wystawy 05-12.04 w dni powszednie od godz.8.00-20.00. Odbiór prac od 13.04 w godz. 8.00-16.00.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj