Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Jak Oni Tańczą VIII

Facebook Twitter

"Footloose", "Koty", "Moulin Rouge". Kochacie te musicale? Nie może Was zabraknąć na kolejnej edycji koncertu "Jak Oni Tańczą". W sobotę (26.09.) w Radlinie w pięknych choreografiach zaprezentują się ci, którzy z tańcem na co dzień niewiele mają wspólnego.

Cały dochód z koncertu „Jak Oni Tańczą” przeznaczony jest na Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Radlińska przystań”. Za zebrane pieniądze udało się do tej pory dla podopiecznych zorganizować szereg wycieczek, spotkań czy dodatkowych warsztatów.

W sobotę (26.09.) zaplanowano dwa koncerty: o 16.00 i 19.00!

W związku ze zmianą ustawy, przy odbieraniu wejściówek w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie należy wrzucić dobrowolną kwotę do skarbonki, gdyż nie można prowadzić sprzedaży cegiełek, biletów itp.

To już 8. edycja imprezy! Inspiracją do realizacji koncertu „Jak Oni Tańczą” były popularne telewizyjne show typu: „Taniec z gwiazdami” czy „Jak oni śpiewają”. W parę na parkiecie tworzą zawsze młody tancerz z Klubu Tańca DEJAVU i zaproszony gość, będący ważnym członkiem lokalnej społeczności.

W koncercie „Jak Oni Tańczą” występowali już księża, biznesmeni, dziennikarze, nauczyciele i sportowcy. Show taneczne ubarwiały występy zespołów, wokalistów czy też sportowe pokazy i licytacje. Każdego roku to świetna zabawa z nutką rywalizacji. Pary taneczne walczą o puchar zwycięzcy.

W tym roku jive, walca angielskiego, tango i cha-chę zatańczą:

  • Jacek Perugiewicz (ratownik górniczy) i Jadwiga Paluch
  • Adrianna Tatarczyk-Makówka (radca prawny) i Rafał Łasiewicki
  • Kuba Blokesz (piosenkarz) i Joanna Walecka
  • Joanna Spandel (koncertująca wokalistka klasyczna, nauczyciel śpiewu i emisji głosu) i Grzegorz Święty
  • Waldemar Górski (zawodowy strażak, dyspozytor PSP) i Agata Skaba
  • Szymon Orzoł (siatkarz Górnika Radlin, licealista) i Kinga Grabowska

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj