Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jak oni zatańczyli! [WIDEO]

Facebook Twitter

Wspaniała zabawa i łzy wzruszenia po finałowym walcu w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia Radlińska Przystań i grupy DejaVu z Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie. Tak było na 10. edycji koncertu charytatywnego Jak Oni Tańczą. Dwie odsłony jubileuszowej gali odbyły się w sobotę (23.09). Jak zawsze na rzecz niepełnosprawnych.

Rozmawialiśmy z Lucyną Stiel ze Stowarzyszenia Radlińska Przystań:

Przypomnijmy: Jak Oni Tańczą to pokazy tańca towarzyskiego w wykonaniu zaproszonych gości, osób na co dzień nie związanych z tańcem i członków radlińskiej grupy DejaVu. Dzięki tej imprezie w ciągu ostatnich 9 lat do osób niepełnosprawnych trafiło prawie 50 tysięcy złotych. To motywuje do dalszego działania:

-to Grzegorz Święty z DejaVu: pomysłodawca i organizator koncertu. Koncertu, który jest niesamowitą przygodą dla uczestników, zaproszonych do udziału przez tancerzy z radlińskiej grupy. Jakie uczucia towarzyszyły im w czasie powrotu na scenę?

-mówią architekt Joanna Nosiadek i strażak Sebastian Bogocz, uczestnicy drugiej i pierwszej edycji Jak Oni Tańczą. Pozostali także podkreślali wyjątkową atmosferę:

-to Julian Zieliński, Krzysztof Krakowczyk, Dawid Topol, Szymon Orzoł, z którymi rozmawiała Monika Sokołowska, uczestniczka pierwszej edycji w 2008 roku. 10. odsłona Jak Oni Tańczą za nami. Zobacz na wideo jak oni tańczą!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj