Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jak skutecznie modelować sylwetkę, redukować tkankę tłuszczową i pożegnać cellulit? [materiał partnera]

Facebook Twitter

Wiosna, ach to ty, a za pasem już lato. To czas kiedy zrzucamy z siebie ciężkie ubrania i zaczynamy bardziej odkrywać ciało. Właśnie teraz warto zrobić coś dla siebie i przygotować się do ciepłych, słonecznych dni. Jak pozbyć się niechcianych boczków, jak pożegnać niechciany cellulit? W Olimpia Day Spa mają na to sposoby, do tego da się to zrobić szybko, skutecznie i bezpiecznie.

Odwiedziliśmy instytut Olimpia Day Spa, gdzie pod okiem Moniki Hajdziony każda kobieta znajdzie dla siebie rozwiązanie.

Radio 90: Mamy wiosnę, za niedługo okres letni. Warto pomyśleć o sobie i przygotować swoje ciało na ten czas.

Monika Hajdziony: Najlepiej zacząć od spotkania ze specjalistą i ustalić zakres zabiegu, jakie by mogły zredukować dane mankamenty. Zdarza się tak, że w danych partiach ciała gromadzi nam się tłuszcz, u kobiet pojawia się cellulit. To dobry czas, aby poprawić swoją sylwetkę. Zbliżają się urlopy, coraz częściej będziemy zakładać krótkie spodenki, warto skorzystać z zabiegów, które pozwolą poczuć nam się lepiej we własnym ciele. Często są to zabiegi mało inwazyjne, które nie wykluczają nas z codziennego życia. Możemy tutaj wskazać zabiegi z zakresu endermologii, zabiegi z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych, laseroterapii, jak również zabiegi trochę bardziej inwazyjne, czyli z zakresu lipolizy iniekcyjnej, czy radiofrekwencji mikroigłowej. One zaledwie na kilka dni wykluczą nas z codziennych obowiązków ze względu na lekki dyskomfort, jaki pojawia się po zabiegu. Należy podkreślić, że są one niezwykle skuteczne, bo już po kilku spotkaniach- nawet po jednym- przynoszą rezultaty widoczne gołym okiem. Widzimy, jak zmienia się nasza skóra i sylwetka.

Radio 90: Te wszystkie zabiegi dostępne są w Olimpia Day Spa?

Monika Hajdziony: Tak, w instytucie Olimpia Day Spa specjalizujemy się w zabiegach modelujących sylwetkę. Są to zabiegi, które przede wszystkim redukują nadmiar tkanki tłuszczowej, redukują cellulit, poprawiają jakość skóry i uelastyczniają ją. Pozbywamy się niechcianych elementów jak rozstępy czy blizny.

Radio 90: Wspomniała Pani, że są to zabiegi skuteczne i bezpieczne.

Monika Hajdziony: Tak. Oczywiście nie są to zabiegi, które działają jak magiczna różdżka. Niektóre z nich są jednokrotnego zastosowania. Wiadomo, że musimy poczekać na rezultat. Często jest to kilka tygodni, mam tu na myśli, chociażby zabieg z kriolipolizy. Wykorzystujemy w nim bardzo niską temperaturę, która miejscowo działa na dany obszar tkanki tłuszczowej, wprowadzając lipocyty- czyli komórki tłuszczowe- w tzw. stan szokowy i po kilku tygodniach te komórki zaczynają się obkurczać. Można powiedzieć, że po jednym zabiegu możemy oczekiwać, że w danym miejscu ta ilość centymetrów w obwodach będzie zdecydowanie mniejsza.

Radio 90: Warto oddać się w ręce specjalistów i skorzystać z wybranych zabiegów.

Monika Hajdziony: Na pewno zachęcam do konsultacji, w naszym instytucie są one bezpłatne. Można porozmawiać ze specjalistą, a my na tej podstawie będziemy w stanie nakreślić, czy pacjent kwalifikuje się do zabiegu. W zasadzie na każdy problem jest kilka rozwiązań, zabiegów, które można u nas zrealizować i dobrać je pod względem finansowym i czasowym.

Radio 90: Początek wiosny to idealny moment, aby się odpowiednio przygotować.

Monika Hajdziony: Dokładnie, moment wiosny to jest taki czas, kiedy mamy jeszcze szansę i możemy przygotować swoje ciało do urlopu. Można podjąć wyzwania, które będą łączyć w sobie intensywne treningi, odpowiednio zbilansowaną dietę oraz nasze zabiegi, które będą uzupełnieniem całego procesu. W Olimpia Day Spa przygotujemy konkretny plan działania i w momencie, kiedy zdejmiemy już z siebie ciężkie ubrania, będziemy mogli czuć się dobrze w swoim ciele.

Radio 90: Co ze stosowanymi kosmetykami? Rozumiem, że w instytucie Olimpia Day Spa też otrzymam pełne doradztwo w tym zakresie.

Monika Hajdziony: W naszym instytucie zawsze podchodzimy do danego tematu holistyczne, czyli po pierwsze edukujemy pacjenta, jak należy postępować w domu przy odpowiedniej diecie, jakie składniki powinny dominować, co należy wykluczyć. Często pytamy panie, jak wygląda u nich proces nawadniania, czy pamiętają o tym, aby pić odpowiednią ilość wody, jak wygląda zażywanie odpowiednich witamin i minerałów.

Monika Hajdziony: W Olimpia Day Spa proponujemy modelowanie ciała za pomocą mało inwazyjnych i w pełni bezpiecznych procedur. Aby wyszczuplić swoje ciało, nie potrzebujemy skalpela ani pozostawania przez długie tygodnie w szpitalu. Nadmiar tkanki tłuszczowej to bardzo częsty problem. Czasem mimo diety i aktywności fizycznej tłuszcz na niektórych elementach ciała jest szczególnie odporny, wtedy z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. Ich zadaniem jest modelowanie sylwetki, a także wyszczuplanie i ujędrnianie ciała. Zabiegi na modelowanie ciała to także skuteczne remedium na cellulit. Modelowanie sylwetki jest procesem wieloetapowym, wymaga działania na wielu płaszczyznach. Podstawą są regularne ćwiczenia i odpowiednio zbilansowane posiłki, a także codzienna pielęgnacja skóry, by mogła pozostać elastyczna i jędrna. Takie zabiegi nie zawsze przynoszą pożądane rezultaty, tkanka tłuszczowa bowiem w niektórych miejscach jest szczególnie odporna na redukcję. Mimo wielu starań ciężko pozbyć się dodatkowych centymetrów z bioder czy boczków. Dodatkowe kilogramy ciężko zrzucić z piersi czy z tyłka. Kiedy ćwiczenia, dieta i wcieranie kremów nie przynoszą odpowiednich rezultatów, pora na profesjonalne modelowanie sylwetki. W Olimpia Day Spa nie brakuje skutecznych zabiegów na wyszczuplanie ciała. Poddać się można zarówno małoinwazyjnym metodom, jak i bardziej zaawansowanym zabiegom typu: radiofrekwencja mikroigłowa czy lipoliza iniekcyjna.

Monika Hajdziony: Topowym zabiegiem w Olimpia Day Spa jest endermologia LPG Aliance. Endermologia jest jednym z popularniejszych zabiegów na ciało, które cenione jest ze względu na wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także usuwania pomarańczowej skórki, czyli cellulitu. Nowy patent polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta. Dzięki temu procedura jest bezinwazyjna a nawet relaksacyjna, a leczenie jest niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzanie skóry oraz zgrabne ciało, można uzyskać już po serii trzech zabiegów. Innowacyjny system umożliwia intensywne potrójne działanie podczas zabiegu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie możemy spodziewać się gładkiej skóry, wygładzenia cellulitu, a także wymodelowania sylwetki.

Monika Hajdziony: Innym systemem w Olimpia Day Spa jest urządzenie Skalptor. To innowacyjna i najsilniejsza technologia modelująca sylwetkę. Teraz jednoczesne spalenie tkanki tłuszczowej oraz budowanie mięśni jest możliwe. Jeden zabieg Skalptor równa się czterem treningom sportowym, podczas których mięśnie osiągają bardzo duże napięcie, włókna mięśniowe ulegają zagęszczeniu, a tkanka tłuszczowa jest spalana. Zabiegi z wykorzystaniem technologii elektrostymulacji mięśni Skalptor szczególnie polecamy osobom z luźną i wiotką skórą, z nadmiarem tkanki tłuszczowej, bowiem następuje jej redukcja. Ponadto z płaskimi pośladkami. Podczas zabiegów można zaobserwować bardzo intensywne uniesienie pośladków, co można zrobić bez dodatkowych zabiegów inwazyjnych. Jest to także dedykowane osobom, które chcą poprawić ogólny wygląd ud i pośladków.

Kontakt:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj