Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jak Wam idą przygotowania do świąt? [SONDA]

Facebook Twitter

Jeszcze tydzień... Okna umyte? Prezenty kupione? Ciastka w piekarniku? .... Co to jeszcze było do zrobienia? Też macie listę przedświątecznych rzeczy, które trzeba wykonać? Wielkie odliczanie do Bożego Narodzenia 2020.

Jak wyglądają wasze przygotowania, co już gotowe, a co czeka na realizację? Jan Bacza pytał mieszkańców Cieszyna, jak z ich przygotowaniem do świąt.

Radio 90: Tydzień do świąt pozostał, jak przygotowania?

A w porządku, może być. Nic już praktycznie nie zostało, wszytko mam gotowe i ustrojone, także tylko gotowanie. (..) Raczej wszystko już gotowe, ja się za dużo nie wysilam (..) Przygotowania w tempie ekspresowym, szybko! Pozostał tydzień, to już takie emocjonalne przygotowania. Pozostało zrobić jakieś drobne zakupy. W tym toku nie będzie prezentów, będzie skromniej, tak jak ta sytuacja pozwala. Te święta są dla mnie największe i najważniejsze, po prostu mam taką energię, że gdybym mogła, to bym wszystkich obdarowała (…) Po prostu urwanie głowy, bo sprzątania mam masę, przede wszystkim jeszcze nie mam wykończonego malowania sufitu i nie wiem czy się uporam przed świętami z tym. Masa sprzątania, meble umyć, zakupy porobić, ja nie wiem sama czy dam radę i się uporam z tym wszystkim (..) Lecą pomalutku, już niewiele zostało, wszystko już prawie zrobione.

A  jak Wasze przygotowania do świąt? Dajcie znać!

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022