Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jak wynająć salę szkoleniową pierwszy raz?

Facebook Twitter

Sala szkoleniowa to idealne rozwiązanie, kiedy poszukujemy miejsca do zorganizowania ważnego spotkania biznesowego czy przeprowadzenia eventu. Profesjonalna sala nie tylko pozwoli wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie o firmie, ale także zapewni miejsce, które będzie odpowiednio wyposażone od strony technicznej. Dlatego przed wynajęciem sali po raz pierwszy, ważne jest, aby wcześniej zdobyć potrzebne informację, które pozwolą na wybór tej najlepszej. Na co należy zwrócić uwagę? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Wynajem sali szkoleniowej po raz pierwszy

Najważniejszym aspektem przy wynajęciu sali szkoleniowej są nasze potrzeby. Ile osób będzie na wydarzeniu? Ile czasu będzie trwało szkolenie? Czy lokalizacja, w której będzie znajdować się sala jest odpowiednia? Ważne jest, aby miejsce w którym ma odbywać się szkolenie było dobrze skomunikowane lub znajdowało się w miejscu, do którego w szybki sposób dotrzemy autem lub komunikacją miejską. Ułatwi to uczestnikom sprawne dotarcie na wydarzenie i z pewnością zwiększy zainteresowanie eventem. Takim punktem na mapie Śląska są sale szkoleniowe w Tychach, które położone są w atrakcyjnej lokalizacji miasta. Kiedy znajdziemy miejsce, które odpowiada naszym wymaganiom, warto zaznajomić się z ofertą wynajmującego. Na miejscu na pewno powinien znajdować się internet czy wi-fi. Dobrze również zwrócić uwagę, czy firma zapewnia projektor i rzutnik. Dobrze również mieć na uwadze przestrzeń jaka jest oferowana — dbając o bezpieczeństwo swoje i uczestników, warto wynająć większą salę, aby zapewnić komfortowe warunki.

Oferta sal konferencyjnych

Wyposażenie, jak i design sprzyjają przyjemnemu odbiorowi szkolenia. Czasem to, co wydaje nam się standardem, nie zawsze nim jest, dlatego warto zadawać pytania osobie, która przygotuje dla nas ofertę. Warto przed podpisaniem umowy udać się na miejsce i sprawdzić czy wszystko zgadza się z ofertą. Należy na przykład skontrolować czy na miejscu jest sprawna klimatyzacja, która zapewni komfort w czasie trwania szkolenia. W przypadku wynajęcia sali na dzień lub dwa, warto sprawdzić czy na miejscu działa bistro, w którym będzie można zjeść posiłek oraz odbyć przerwę. Takie miejsce zdecydowanie przyczyni się do pozytywnego odbioru marki, co w przyszłości pozwoli na przeprowadzanie większych szkoleń. Dodatkowo ważne jest, aby wcześniej upewnić się, czy budynek przystosowany jest do osób niepełnosprawnych.
Wynajęcie sali szkoleniowej pierwszy raz nie jest trudnym przedsięwzięciem, o ile wiemy dokładnie czego nam potrzeba. Warto skontaktować się z osobami, które przekażą nam wyczerpujące informacje oraz dopasują ofertę do naszych potrzeb. Pamiętajmy, aby miejsce znajdowało się w dobrej lokalizacji oraz o ile to możliwe, miało nowoczesny design — zadbamy w tej sposób o lepszy odbiór marki. W okolicach Śląskiej Metropoli warto sprawdzić m.im ofertę wynajmu Centrum Biznesowego Atrion w Tychach, która posiada nowoczesne sale konferencyjne, jak i szkoleniowe o najwyższym standardzie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 14 maja 2021