Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jak zorganizować przeprowadzkę w Katowicach? Sprawdź ofertę firmy Zontek [materiał partnera]

Facebook Twitter

Katowice to jedno z miast, które w ostatnich latach zyskało na atrakcyjności, a ciągły rozwój i wzrost populacji przekłada się na zwiększone zapotrzebowanie na usługi przeprowadzkowe.

mat. nadesłany

Przeprowadzka mieszkania lub domu w Katowicach może być stresującym i czasochłonnym zadaniem, ale z odpowiednim przygotowaniem i planowaniem można tę czynność wykonać bez większych problemów. W tym artykule przedstawimy Ci ofertę firmy przeprowadzkowej Zontek, która pomoże Ci uporać się z tym, co czeka Cię wraz ze zmianą miejsca zamieszkania.

Profesjonalne usługi przeprowadzkowe w Katowicach. Poznaj firmę Zontek

Choć firma Zontek zlokalizowana jest w Jaworzu koło Bielska-Białej, usługi przeprowadzkowe świadczy na terenie całego Śląska, również Katowic. Doskonała znajomość topografii Śląska nie jest przypadkowa – firma Zontek ma aż 15-letnie doświadczenie w organizowaniu przeprowadzek domów, mieszkań i firm. Wiele lat pracy w branży pozwoliło stworzyć firmę, która świetnie radzi sobie z nietypowymi zleceniami takimi jak transport pianina, antyków, roślin, a nawet zwierząt. Specjaliści od spraw niemożliwych pracujący w firmie Zontek nieraz udowodnili, że przeprowadzka, nawet ta nietypowa i skomplikowana, może odbyć się bez komplikacji.

Katowice – przeprowadzka. Jakie pakiety usług oferuje firma Zontek?

Firma Zontek dostarcza bezpłatną i szybką wycenę usług, dodatkowo oferując osobom zainteresowanym przeprowadzką w Katowicach przejrzysty wykaz tego, w czym może pomóc Ci firma ze Śląska. Pakiety usług pozwolą jeszcze lepiej dopasować pomoc przy przeprowadzce do potrzeb klientów, a przecież, jak wiadomo, te będą skrajnie różne.

  • Pakiet ekonomiczny

Jeśli nie dysponujesz zbyt dużym budżetem lub nie masz samochodu, który pomieści przedmioty, które zabierasz do nowego miejsca zamieszkania, możesz skorzystać z pakietu ekonomicznego. Zamawiając ten zakres usług, otrzymujesz przystosowany do przewozu mebli i wielogabarytowych przedmiotów samochód, a cena zależy od czasu wynajmu pojazdu oraz trasy, jaką ma pokonać.

  • Pakiet standardowy

Zamawiając ten pakiet usług, otrzymujesz nie tylko pomoc w transporcie mebli w Katowicach i innych miastach Śląska, ale także wsparcie w przenoszeniu kartonów i wszystkiego, co zabierasz ze sobą do nowej lokalizacji. To duża pomoc dla osób, które nie mogą nosić ciężkich przedmiotów lub liczyć na wsparcie znajomych i rodziny w organizacji przeprowadzki.

  • Pakiet kompleksowy

To opcja dla osób, które nie chcą lub nie mogą zająć się przeprowadzką, np. dlatego, że nie przebywają aktualnie w Katowicach. Wybierając ten pakiet, zyskujesz pełną pomoc przy transporcie, przeniesieniu mienia, a także jego zapakowaniu. Na specjalne życzenie firma Zontek oferuje również pomoc w utylizacji niepotrzebnych przedmiotów.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej Zontek?

Skorzystanie z usług firmy Zontek ma wiele zalet. Przede wszystkim zyskujesz pomoc wykwalifikowanego personelu, który ma doświadczenie w organizowaniu bezpiecznych i sprawnych przeprowadzek w Katowicach i innych miastach na Śląsku. Wynajęcie firmy przeprowadzkowej Zontek to oszczędność czasu, a także pieniędzy, ponieważ wykorzystując jej usługi, unikniesz wielu problemów związanych z samodzielną przeprowadzką. Ta z pewnością będzie źródłem stresu, szczególnie jeśli brak Ci doświadczenia w przeprowadzkach lub nie możesz liczyć na wsparcie znajomych czy rodziny. Firma Zontek oprócz usług, które standardowo kojarzą się z przeprowadzką, oferuje pomoc w sprzątaniu piwnic, strychów czy garaży, czyli najbardziej problematycznych do utrzymania czystości i porządku pomieszczeń w domu.

Jeśli potrzebujesz wsparcia przy swojej przeprowadzce w Katowicach i innych miastach na Śląsku, zachęcamy do kontaktu z firmą Zontek w celu omówienia szczegółów i wyceny zlecenia – https://zontek.net/przeprowadzki-katowice/.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023