Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jak żyć w czerwonej strefie? Piszecie i komentujecie

Facebook Twitter

Jak mamy żyć w czerwonej strefie, co możemy, a czego nie możemy robić? Pytacie w mailach do nas także o to, czy jadąc na rowerze, trzeba mieć maseczkę, co z wyjściem do lasu czy tam też zasłonięcie ust i nosa będzie obowiązkowe?

Trudno się dziwić, że wysyłacie do naszej redakcji e-maile z pytaniami.

Witam ;) RATUNKU !

Co z weselami w plenerze, które znacznie przewyższają dozwoloną liczbę 50 osób? Czy takie wesele mogłoby się odbyć, jeśli liczba gości to 96? Bardzo proszę o szybką odpowiedź, wesele już w piątek!

Pozdrawiam Wiktoria 😊

Informacja już wprowadziła chaos. Ludzie myślą, że zakaz organizacji targów dotyczy zamknięcia targowiska. Nie, warto podkreślić – miejskie targowiska działać będą normalnie. Maseczka będzie obowiązkowa w przestrzeni publicznej. Rozmawialiśmy z policją, jak twierdzą stróże prawa

– taka przestrzeń to także las, więc mamy prawo karać obywatela bez maseczki mandatem od 20 złotych w górę. Na rowerze maseczka też będzie obowiązkowa.

Zespół „2+1” śpiewał „Chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko”. Teraz rządzący pomalowali go na żółto i czerwono. Z łatwością jedną decyzją wprowadzili zapisy, których egzekwowanie będzie trudne, a skuteczność już teraz poddawana jest w wątpliwość przez samorządy. Co ciekawe rozporządzenia nie widziały służby wojewody, jak i policja, która do czasu publikacji rozporządzenia nie komentuje sprawy.

Za to Wy komentujecie na naszym profilu na Facebooku. Zachęcamy, wyraźcie swoją opinię!

Marta: Olać te idiotyzmy! Żyć normalnie, chyba już czas pokazać im co o tym myślimy, na szczęście coraz więcej ludzi zaczyna mieć własne zdanie.

Wanda – Co za bzdury, cała Polska zielona, tylko dosłownie kropki czerwone i żółte, co za bagno, ludzie czy Wy nie widzicie, co oni z Was robią, to jest pranie mózgów, pamiętajcie się, jak można dać się tak zniewolić, bułki Dudusia smakowały, teraz widać co robi w dzień zaprzysiężenia.

Sylwester – Brawo rząd. Ludzie sobie nic nie robili z obostrzeń, to teraz będą mieć gorzej niż w reszcie kraju. Nie nosili maseczek w sklepach, autobusach, kościołach, bo każdy rzekomo mają astmę. Teraz za brak maseczki dostaną mandat, to może to ich zdyscyplinuje. A jak ktoś ma astmę, to i tak będzie miał obowiązek posiadania przyłbicy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj