Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? [materiał partnera]

Facebook Twitter

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Potrzebujesz sprawdzonego i wydajnego urządzenia, dzięki któremu utrzymasz czystość w swoim domu na maksymalnym poziomie? Sprawdź nasze polecenie już teraz!

  1. Jak wybrać odkurzacz ręczny bezprzewodowy do odkurzania trudno dostępnych miejsc?
  2. Czym wyróżnia się odkurzacz Samsung Jet?
  3. Co to jest szczotka Soft Action?

Kupując odpowiedni odkurzacz bezprzewodowy, należy zwrócić uwagę na parametry interesującego nas wariantu oraz na jego możliwości. Zanim zaczniesz szukać optymalnego rozwiązania, koniecznie określ swoje potrzeby i wymagania względem niego.

Jak wybrać odkurzacz ręczny bezprzewodowy do odkurzania trudno dostępnych miejsc?

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny to popularne rozwiązanie, po które coraz chętniej sięgamy. Od tradycyjnego urządzenia różni się głównie tym, że jest lżejszy i bardziej poręczny. Jego podstawową zaletą jest to, że żaden kabel nie ogranicza nam zasięgu. Ponadto nie musimy przejmować się wymianą worków, ponieważ innowacyjne odkurzacze bezprzewodowe mają wbudowane specjalne zbiorniki na wszystkie zanieczyszczenia. Dodatkowo zbiorniki te bardzo prosto się opróżnia.

Przyjęło się, że standardowy odkurzacz bezprzewodowy doskonale sprawdzi się w małych mieszkaniach czy biurach. Okazuje się jednak, że dziś na rynku możemy znaleźć modele z wyższą mocą, które zagwarantują skuteczne odkurzanie również większych powierzchni. Zatem metraż nie stanowi dla odkurzaczy bezprzewodowych żadnego ograniczenia!

Jak zatem wybrać odkurzacz ręczny bezprzewodowy? Zwróć przede wszystkim uwagę na moc ssącą. Największą popularnością cieszą się modele o mocy ponad 300 W. Na rynku natomiast znajdziesz warianty z mocą ssącą wynoszącą minimum 50 W. Kolejnym parametrem jest czas pracy urządzenia. Informacje na ten temat znajdziesz oczywiście w opisie produktu lub u producenta i zwykle dotyczy on pracy na niskich obrotach. Jaki czas będzie optymalny? Aby posprzątać całe mieszkanie bez konieczności ładowania odkurzacza, warto sięgać po rozwiązania, których czas pracy wynosi więcej niż 30 minut.

Kupując odkurzacz bezprzewodowy, zwróć również uwagę na system filtracji. Na rynku znajdziesz modele wyposażone w specjalne filtry, które świetnie radzą sobie z zanieczyszczeniami i innymi drobnoustrojami, które nierzadko są po prostu szkodliwe dla naszego zdrowia. Jeśli Ty albo któryś z domowników jest alergikiem, odpowiedni filtr w odkurzaczu to podstawa!

Czym wyróżnia się odkurzacz Samsung Jet?

Jeśli szukasz sprawdzonych urządzeń, polecamy zwrócić uwagę na produkty marki Samsung. Szczególnie na serię Samsung Jet. Czym wyróżniają się odkurzacze Samsung Jet?

Dużą popularnością cieszy się szczególnie model Samsung Jet 90, dostępny jest w sieci Neonet:  https://www.neonet.pl/odkurzacze/samsung-jet-90-multi-vs20r9044t2.html, którego czas pracy na jednym ładowaniu wynosi aż 60 minut, a czas ładowania jedynie 3,5 h. To naprawdę mało w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami. W niniejszych modelach montuje się zbiornik o pojemności 0,8 l. Dodatkowo zainteresowany w zestawie otrzymuje mini turboszczotkę, specjalną szczotkę do kurzu, szczotkę elastyczną i tak zwaną szczelinówkę. Ten pionowy odkurzacz bezprzewodowy wyróżnia się także wysoką mocą ssącą, która maksymalnie wynosi 200 W.

Nieco droższym rozwiązaniem, ale równie skutecznym jest Samsung Jet 75, który od modelu Jet 90 wyróżnia się przede wszystkim załączonym wyposażeniem. Wraz z odkurzaczem bezprzewodowym otrzymujesz innowacyjną elektroszczotkę statyczną Soft Action, mini elektroszczotkę, szczotkę szczelinową i do kurzu, elastyczną końcówkę, baterię oraz stację dokującą. Ponadto moc silnika niniejszego modelu wynosi maksymalnie 550 W, co gwarantuje wysoką efektywność sprzątania nie tylko podłóg, ale i powierzchni przeróżnych typów.

Wspomnianą stację dokującą możesz bez problemów zamontować do ściany. Sam odkurzacz oferuje aż trzy tryby pracy – standardowy, średni i maksymalny. Tryby dobiera się przede wszystkim do typu powierzchni, którą planujemy posprzątać. Do zalet zalicza się także czytelny wyświetlacz oraz to, że pojemnik na zabrudzenia, filtr czy system multicyklonowy z powodzeniem możesz umyć w wodzie. Duża ilość akcesoriów natomiast sprawia, że dzięki temu jednemu urządzeniu dotrzesz do każdego zakamarka w swoim domu. Czas ładowania odkurzacza bezprzewodowego Samsung Jet 75 , dostępnego w sieci Neonet: https://www.neonet.pl/odkurzacze/samsung-jet-75-multi-vs20t7534t4.html, również wynosi 3,5h.

Co to jest szczotka Soft Action?

Czym jest wspomniana szczotka Soft Action? To specjalnie zaprojektowane rozwiązanie, w którym stosuje się antystatyczne włosie. Dzięki temu szczotka jeszcze skuteczniej zbiera różnego rodzaju zanieczyszczenia.

W niniejszej szczotce marka Samsung zastosowała specjalną głowicę obrotową 180 stopni, dzięki czemu odkurzacz prowadzi się doskonale. Ponadto nie będziesz mieć problemów w przypadku odkurzania trudno dostępnych miejsc. Elektroszczotka Soft Action sprawdzi się zarówno do twardych podłóg, jak i na miękkich powierzchniach. Jeżeli masz wątpliwości na temat tego, czy wysoka moc silnika lub stacja ładująca spełnią twoje oczekiwania, zajrzyj na stronę sklepu, który oferuje te modele. Znajdziesz tu opinie klientów na temat tego, czy odkurzacze dobrze wciągają drobne cząsteczki kurzu, a także jaka jest rzeczywista pojemność pojemnika. Wiele osób chwali sobie to, że sprzęt ma wymienną baterię i oferuje wybór trybu pracy odkurzacza. Wygodna w użyciu elastyczna szczotka i rura teleskopowa sprawiają, że możesz go używać do delikatnych powierzchni i twardych podłóg. Dzięki nowoczesnej stacji dokującej odkurzacz zawsze będzie gotowy do działania, a silnik digital inverter zapewnia wysoką moc. Opcja umożliwia sprawdzenie poziomu energii, a w razie potrzeby do minimalnego poziomu mocy szybko go podładujesz (właściwie to zrobi to za ciebie wolnostojąca stacja ładująca).

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021