Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jakie moce mają nasze Słuchaczki? To finał konkursu z okazji Dnia Kobiet

Facebook Twitter

W naszym konkursie z okazji święta kobiet potrzebna była supermoc, bo przecież każda kobieta ma w sobie coś z superbohatera! Niezawodna intuicja? Nieziemska cierpliwość? Sprawdziliśmy jakie moce mają nasze Słuchaczki, które codziennie wygrywały nagrody od Vivi Estetic Żory.

Fot. viviresidence.eu

W poniedziałek masaż tajski w Vivi Estetic w Żorach trafił do Wioletty z Rybnika, która potrafi wprowadzać w dobry nastój!

Jestem osobą pozytywną, potrafię tym zarażać innych, mam moc wprowadzania ludzi w dobry nastrój każdego dnia. Na co dzień korzystam z różnych technik relaksacji i to dodaje mi mocy! Lubię otaczać się ludźmi z podobną energią!

fot.pixabay.com

W środę trafiło do nas zgłoszenie od uśmiechniętej Izabeli z Godowa:

Uważam, że moja super moc to pozytywne nastawienie, uśmiech który nigdy nie znika i przebojowość. Wszyscy znajomi mówią, że ze mną nie można się nudzić, pytają jak to robię, że uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Z okazji urodzin i dnia kobiet super byłaby taka wygrana!

W czwartek napisał do nas Wojciech z Jastrzębia, który walczył o masaż dla swojej  superwomen Soni:

Moja Sonia ma wiele super mocy, ale największą z nich jest ta, że na co dzień jest mamą, partnerką i ogarnia cały dom łącznie z naprawami domowymi. Do tego jeszcze co dzień zmaga się z 30 dziećmi w swojej grupie w przedszkolu. Dla mnie jest Superwoman i Xenom w jednym.

Piątek powitał nas zgłoszeniem Gosi, która potrafi wyszywa cuda:

Nie mam nadzwyczajnych mocy, a anielską cierpliwość. Od 6 lat wyszywam (krzyżykami)….i tylko domownicy wiedzą co dzieje się gdy się pomylę. A tworzę cuda!

Ania pisała, że jej mocą jest ogarnięcie wszystkiego i wszystkich:

Kobieta pracująca matka żona i….taksówkarz własnych dzieci pilnujący, by każdy zdążył na czas, a jest czego pilnować, bo posiadanie dzieci w wieku 23, 16 i 8 lat to nie lada wyzwanie… Do tego mąż, pies, dom na głowie i praca. Od kilku miesięcy walcząca z pewnym draniem, który niespodziankę mi zrobił i teraz to jeszcze muszę prowadzić z nim walkę, ale jak mówią moi panowie… ”Mamo kto jak nie ty no kto”. Właśnie ktoś musi to ogarniać, więc uśmiech na twarzy mam i żadnym przeciwnościom się nie dam. O relaksie marzę może mi się uda, bo podobno w życiu zdarzają się cuda!

Na finał naszej zabawy wybraliśmy zgłoszenie Karoliny, która pisała o super mocach swojej babci:

Super moce Mojej Babci:
M-iłością obdarza mnie każdego dnia.
O-twiera przede mną świat pełen odpowiedzialności.
C-zuwa nade mną jak prywatny Anioł stróż, bo każda Babcia to cząstka naszego Świata.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach! Nagrody czekają…

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 maja 2023