Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Jakie są przyczyny śmiertelnego wypadku?

Facebook Twitter

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu przyczyn śmiertelnego wypadku. Doszło do niego w piątkowy (21.12.) wieczór przed godz. 19.00 w Ustroniu, na ulicy Katowickiej. Kierujący suzuki 35-latek, mężczyzna, potrącił pieszą. Pomimo szybkiej akcji reanimacyjnej, 42-latki nie udało się uratować.

Fot. slaska.policja.gov.pl

Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności mające ustalić szczegółowy przebieg zdarzenia i okoliczności tragedii. Zwraca się z prośbą o pomoc do osób, które mogą udzielić informacji na temat tego zdarzenia, a w szczególności naocznych świadków. Kontakt do policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie – (33) 851-62-00 lub bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

Policjanci przypominają pieszym o noszeniu odblasków, zwłaszcza teraz, w okresie zimowym! Dobra widoczność zwiększa szanse na właściwą reakcję kierującego! Do kierowców apelują natomiast o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Jezdnia o tej porze roku często bywa oblodzona i śliska. Pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności w rejonie skrzyżowań i przejść dla pieszych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 czerwca 2020