Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Japonia to nie tylko sushi. Konwent Tsuru Japan Festival

Facebook Twitter

Tematyką przewodnią konwentu jest kultura i sztuka kraju kwitnącej wiśni. Na miłośników Japonii w Rybniku czekają koncerty, warsztaty tańca, charakteryzacji, rysowania, fotografii, itp. Przygotowane zostaną sale tematyczne, m.in. Harry Potter Room, Gajdzin Room, Fantasy, Warsztatowa, Karciana, Turnieje Online.

Nie zabraknie ciekawych gości,a  wśród nich: „Shappi”- jedna z czołowych polskich cosplay’erek, która poprowadzi warsztaty cosplaywe; Nikolo Doko – zajmujący się profesjonalnie charakteryzacją, ze szczególnym zamiłowaniem do wszelkiego rodzaju ran oraz urazów, który poprowadzi dla was warsztaty charakteryzacji wraz z możliwością brania czynnego udziału;  Jakub “Dem” Dębski – autor jednego z najpopularniejszych polskich komiksów internetowych, a także serii filmików na portalu Youtube.

Nie zabraknie też atrakcji, bez których nie może odbyć się żaden konwent, czyli UltraStar (karaoke), DDR (maty do tańczenia), sali z konsolami, a także grami planszowymi.

Konwent Miłośników Japonii Tsuru Japan Festival zaplanowano od soboty (26.10.) do niedzieli (27.10.). Impreza rozpocznie się w samo południe pierwszego dnia, a zakończy o 17.00 dnia następnego. Miejsce akcji: Zespół Szkół Technicznych przy ulicy Kościuszki 5 w Rybniku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj