Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: 17-latek bił po głowie pogrzebaczem swojego wujka

Facebook Twitter

Pijany 17-latek zaatakował wujka. Młody mężczyzna podczas kłótni zranił także ojca oraz uszkodził dwa pojazdy. Może trafić za kraty nawet na 5 lat.

fot. policja Jastrzębie-Zdrój

Policjanci z jastrzębskiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z domów na terenie miasta. Tam jeden z mężczyzn miał złamany nos, drugi powierzchowne rany cięte ręki. Okazało się, że nietrzeźwy 17-latek w trakcie awantury uderzał po głowie metalowym pogrzebaczem swojego 30-letniego wujka, nożem zaatakował ojca oraz uszkodził dwa pojazdy.

Stróże prawa niezwłocznie udzielili pokrzywdzonemu pomocy medycznej. Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego przewiozła 30-latka do szpitala celem dalszych badań. Agresor uciekł przed przyjazdem mundurowych. Stróże prawa zatrzymali napastnika następnego dnia i przewieźli do jastrzębskiej komendy. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu 17-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem z jednoczesnym obowiązkiem poprawnego traktowania wujka oraz powstrzymania się od używania alkoholu. Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić za kraty nawet na 5 lat. O dalszym losie agresora zdecyduje wkrótce sąd.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022