Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Awantury w trakcie kwarantanny

Facebook Twitter

Pomimo kwarantanny została zatrzymany za domowe awantury. Policjanci z jastrzębskiej komendy zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przemoc domową i groźby karalne. Oprawca w trakcie trwania kwarantanny wszczynał awantury, będąc pod wpływem alkoholu.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie rodzina była objęta kwarantanną, a jeden z domowników wszczął awanturę ze swoimi najbliższymi. W czasie kłótni będąc pod wpływem alkoholu, był agresywny słownie, groził żonie pozbawieniem życia. Policjanci zebrali dowody przeciwko mężczyźnie. 48-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Następnego dnia policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut gróźb wobec żony. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji, prokurator nakazał mu opuścić mieszkanie. Zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonej i zastosował wobec niego policyjny dozór. Na czas trwania kwarantanny oprawca pozostanie w izolatorium. Grozi mu do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje wkrótce sąd.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 lipca 2021