Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie- Zdrój: Eliminacje do Mistrzostw Świata w futsalu, Polska zagra z Grecją

Facebook Twitter

Jastrzębska hala znów będzie areną meczu międzypaństwowego. W najbliższy poniedziałek (19.09.) reprezentacja Polski w futsalu rozpocznie tam eliminacje do Mistrzostw Świata. Przeciwnikiem Polaków będzie Grecja. Nasza drużyna jest już od kilku dni na zgrupowaniu w Jastrzębiu i intensywnie przygotowuje się do tego spotkania.

fot.pixabay.com

Mówi kapitan reprezentacji, Michał Kubik:

Michał Kubik: To są eliminacje do Mistrzostw Świata, pierwszy etap, pierwszy mecz z Grecją więc bardzo ważny.  Należy dobrze zacząć te eliminacje i się rozpędzić. Na pewno to niezły rywal, graliśmy z nimi 3 lata temu, w eliminacjach do Mistrzostw Europy, w pierwszej fazie wygraliśmy, natomiast nie był to łatwy mecz, więc niezły rywal… Naszym obowiązkiem jest wygrać.

W naszej kadrze większość graczy, bo aż siedmiu to zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała. Jak trzeba zagrać by od zwycięstwa zacząć eliminacje? Posłuchajcie, co mówi trener naszej futsalowej reprezentacji Błażej Korczyński.

Futsal to piękny sport

– dodaje Michał Kubik.

Michał Kubik: Dużo się dzieje na boisku, zmienność wyniku, akcja pędzi w obie strony, myślę, że można z nieba do piekła trafić”, bo ilość bramek i szybkość ich zdobywania powoduje, że tutaj są duże emocje. Zapraszamy wszystkich na mecz z Grecją, będzie ciekawy, padnie dużo bramek.

Początek poniedziałkowego meczu w jastrzębskiej hali widowiskowo-sportowej o godzinie 18.00

Przypomnijmy, że dwa lata temu w Jastrzębiu Turniej Czterech Narodów grała reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn, w 2017 roku odbyły się tam także mecze międzypaństwowe siatkarskich reprezentacji Australii, Kanady i Iranu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj