Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Jutro utrudnienia w ruchu. W mieście zaplanowano przemarsz mieszkańców

Facebook Twitter

Jutro (2.05.), w Dzień Flagi, ulicami miasta zaplanowano przemarsz mieszkańców. Niektóre ulice będą zamknięte. Od 17.00 do 19.20 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w centrum miasta.

fot. jastrzebie.pl

Przemarsz rozpocznie się z alei J. Piłsudskiego, na wysokości placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy przejdą na OWN, gdzie przewidziane jest zakończenie przemarszu. Trasa przebiegać będzie aleją J. Piłsudskiego, aleją Jana Pawła II, na wysokości Hali Widowiskowo-Sportowej uczestnicy skierują się na ul. Kusocińskiego do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego.

Orientacyjny Plan zamknięcia poszczególnych odcinków drogi:

  • Z ruchu drogowego ok. godziny 17.00 do 18.00 zostanie wyłączony odcinek od ronda Centralnego do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną z ulicami Mazowiecką i Warszawską.
  • Następny odcinek drogi od skrzyżowania ulic Mazowieckiej i Warszawskiej do ronda Sikorskiego zostanie wyłączony z ruchu ok. godziny 17.40 do ok. godziny 18.40, natomiast odcinek od ronda Sikorskiego do skrzyżowania alei Jana Pawła II z ulicą Kusocińskiego wyłączony zostanie ok. godziny 18.40 do godziny 19.00.
  • Odcinek drogi od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ulicą Kusocińskiego, do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego, planowany jest do wyłączenia z ruchu w godzinach od 18.40 do 19.20.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2022