Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Konkurs na Najciekawszą Pisankę Wielkanocną

Facebook Twitter

Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza do konkursu Wielkanocnego na Najciekawszą Pisankę Wielkanocną. Prace można dostarczyć do klubu ''Kaktus''. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24-25 marca.

fot. pixabay.com

Celem konkursu jest podtrzymanie tradycji związanej ze Świętami Wielkanocnymi oraz rozbudzenie wyobraźni plastycznej wśród uczniów szkół podstawowych. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie szkół podstawowych z Jastrzębia-Zdroju.

Prace można wykonać na bazie wydmuszek, styropianu czy innych materiałów. Ważne, by pisanki nie przekraczały regulaminowej wysokości 12 cm. Wykonane prace powinny być zapakowane w woreczek foliowy z dołączoną karteczką na której należy wpisać swoje dane (imię i nazwisko, numer szkoły, klasa, telefon).

Prace należy dostarczyć w terminie do dnia 19 marca 2021 roku do Klubu „Kaktus”, ul . Katowicka 24, 44-335 Jastrzębie Zdrój. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 24-25 marca 2021 roku w godzinach od 12:00 do 16:00 w Klubie „Kaktus” z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 marca 2021