Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Nadal szukają świadków pobicia i pogryzienia przez psa

Facebook Twitter

Pobicie oraz pogryzienie przez psa, jastrzębscy mundurowi ciągle próbują wyjaśnić sprawę sprzed 7 miesięcy. Do zdarzenia doszło przy ulicy Wielkopolskiej. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców, proszone są o kontakt z Komendą Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci nadal nie wiedzą, kto stoi za pobiciem oraz podjudzaniem owczarka niemieckiego do pogryzienia. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 27 listopada 2020 roku, przed godziną 19.00 w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Wielkopolskiej w rejonie sklepu spożywczego. Dwóch mężczyzn wraz z psem zaatakowało 3 nastolatków. Jeden z pokrzywdzonych został uderzony pięścią w twarz, dwóch zostało pogryzionych przez psa. Pomocy poszkodowanym udzielił starszy mężczyzna.

Świadkowie tego zdarzenia, szczególnie starszy mężczyzna, który pomógł – proszeni są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 80.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj