Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Orkiestra gra od rana [WIDEO]

Facebook Twitter

Trwa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już. W wielu miejscowościach naszego regionu odbywają się zbiórki. Nie brakuje wydarzeń kulturalnych. Tak jest m.in. w Jastrzębiu-Zdroju.

Scena główna znajduje się przed kinem Centrum. Sztab mieści się w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, skąd wyruszy rajd samochodów zabytkowych i współczesnych. Sztab WOŚP znajduje się w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, skąd wyruszą wolontariusze. Puszki były wydawane już od godziny 6:00. Również spod szkoły wyruszył Rajd Czarny Jastrząb. To jeden z ciekawszych punktów wydarzenia, gdyż przed publicznością prezentują się samochody zabytkowe, ale i współczesne.

Stowarzyszenie „Z Korfantym w przyszłość…”, działające w naszej szkole, po raz kolejny podejmuje się organizacji tego pięknego przedsięwzięcia. W tym roku ma ono szczególny wymiar, bo 30. jubileuszowy. Młodzież z „Korfantego” oraz pozostałych szkół jak zwykle, mimo trudnych czasów, angażuje się w te działania

– mówi Katarzyna Barczyńska-Łukasik, nauczyciel ZS Nr 2.

Koncert na scenie przed kinem „Centrum”:

16.00 17.00 – HEXENGRUND
17.15 – 18.15 – BATNA
18.30 – 19.45 Arkadiusz Jakubik z zespołem Dr Misio
20.00 – Światełko do nieba

W godzinach od 12.00 do 18.00 w Galerii Jastrzębie będą odbywały się zabawy dla najmłodszych, w tym malowanie twarzy wraz z poczęstunkiem. Wszystko za datki do puszek.

30. finał WOŚP zakończy się w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, to tam wolontariusze będą wracać z puszkami. I właśnie tam będą podliczane pieniądze. Tam znajduje się centrum operacyjne całego przedsięwzięcia, którego szefem jest Jarosław Potępa.

WOŚP Jastrzębie-Zdrój od samego rany ❤️ Dołączycie do nas

Opublikowany przez Miasto Jastrzębie-Zdrój Niedziela, 30 stycznia 2022

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023